Acer predstavil svoje novinky aj slovenským a českým novinárom

Acer predstavil svoje novinky aj slovenským a českým novinárom

 

V pondelok večer som sa zúčastnil na predstavení noviniek od spoločnosti Acer. Išlo hlavne o novinky, ktoré už boli ukázané na zahraničný výstavách, avšak nie každý má tú šancu dostať sa vonku. Bol som si obzrieť samozrejme pre mňa najzaujímavejšie produkty, herné produkty.

Acer nám, novinárom na akcii, ktorá sa niesla v štýle plážovej zábavy v priestoroch "Žlutých Lázní" predstavila svoje novinky mobilného žánru, ako Liquid Zest Plus, alebo nový konvertibilný Switch Alpha 12, ktorý bol veľmi podobný Surfaceu. Taktiež mi nedá nespomenúť tablet Acer Iconia TAB 10, ktorý už pekne a svižne beží na najnovšom Android 6.0.

Mňa ale najviac zaujali a pozornosti mi neušli hlavne herný produkty o ktorých sme si už co to písali. V reále však vyzerajú naozaj luxusne a preto nech určite neujdú vášmu záujmu.

Herný noťas Predator 17X, ktorý sa vyznačuje hlavne kvalitným IPS displejom a to dokonca v dvoch vyhotoveniach. Máte si možnosť vybrať medzi FULLHD, alebo UHD verziou, za ktorú si ale "trošku" priplatíte. Tých konfigurácii je samozrejme viac, a pokiaľ ma oči neklamali, tak tie najdrahšie konfiguráky(64GB RAM, i7 6820HK Skylake, GTX 980, SSD512+HDD 1TB) sa pohybujú v cenách okolo 3500 eur.

Pre vyznávačov stolových compov prináša Acer aj tzv "prenosný" stolový počítač s označením Predator G1. Svojimi rozmermi tomu nasvedčuje, lebo stroj je nasúkaný naozaj do malej pomaly až MINI ITXkovej skrine, ale musím povedať, žz mu to veľmi pristane. Ak ak sa chystáte na LAN party, nie je problem ho zbaliť do priloženého kufra a zobrať ho so sebou. Spomenutý kufor dostane prvých 1000 zákazníkov ako bonus k nákupu. Tento stolový comp by mal byť každú chvíľku v predaji, a že sa znova môžete tešiť na rôzne konfigurácie od 1200 až po 2200 eur ani nemusím spomínať.

Nakoniec pridávam aj Predator Z1. Ide o FULLHD zakrivený monitor, ktorý už aj s podporou G-SYNCu sa môže pochváliť naozaj veľmi dobrými vlastnosťami hlavne pre hráčov. Samozrejme nemôžu chýbať ani dnes už štandardné USB 3.0 porty. Taktiež vďaka 178° pozorovacim uhlom a zakrivenej konštrukcii nie je problém vyskladať viacmonitorovú konfiguráciu. Cenovka by sa mala pohybovať okolo 580eur.

Na záver prikladám pár fotiek zo samotnej prezentácie.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk