Acer prichádza s novým pracovným notebookom TravelMate X3

Acer prichádza s novým pracovným notebookom TravelMate X3

 

Acer predstavil svoje nové podnikové notebooky TravelMate X3 navrhnuté pre malé a stredné firmy a profesionálov.

Navrhnutý pre produktivitu na cestách

Acer TravelMate X349 je vybavený celohliníkovým šasi s brúseným kovovým povrchom a bol navrhnutý pre jednoduché prenášanie - môže sa pochváliť hmotnosťou 1,53 kg a hrúbkou menej ako 18 mm. Je osadený procesorom Intel Core šiestej generácie, až 8 GB pamäte DDR4 SDRAM a až 512GB SSD. Prináša tak nielen vynikajúci výkon, ale aj desaťhodinovú výdrž na batériu pre produktívnu prácu na cestách. TravelMate X349 je dodávaný s operačným systémom Windows 10 Pro.

Ovládateľnosť na profi úrovni

14" displej notebooku TravelMate X349 podporuje rozlíšenie Full HD (1 920 × 1 080 px) a využíva technológiu IPS, ktorá ponúka krištáľovo čisté zobrazenie dokumentov a webových stránok so širokými pozorovacími uhlami. Okrem toho možno veko otvoriť úplne naplocho do uhla 180°. TravelMate X349 sa môže tiež pochváliť LED podsvietením klávesnice. Chiclet klávesnica poskytuje vynikajúcu hmatovú spätnú väzbu pre presné a rýchle písanie a široký touchpad Precision Touchpad umožňuje pohodlné a citlivé ovládanie.

TravelMate X349 sa môže pochváliť certifikáciou Skype for Business, ktorá zaručuje čistú a plynulú komunikáciu - je vybavený 720p HDR webovou kamerou pre videokonferencie. TravelMate X349 je tiež vybavený rýchlym rozhraním USB typ C pre pripojenie k dokovacej stanici Acer USB typ C Dock (predáva sa samostatne). Tá potom umožňuje pripojenie až dvoch 4K monitorov a poskytuje napájanie aj možnosť pripojenia rôznych periférií prostredníctvom jediného kábla.

Pokročilý softvér a zabezpečenie

TravelMate X349 ponúka nielen prvotriedny dizajn, ale aj prekonáva všetky očakávania, pokiaľ ide o softvér a zabezpečenie. Integrovaný snímač odtlačkov prstov podporuje Windows Hello pre rýchle a bezpečné prihlasovanie a odomykanie zariadenia jednoduchým dotykom. Tiež je vybavený čipom Trusted Platform Module (TPM) 2.0 pre vyššie zabezpečenie celej platformy. TravelMate X349 má predinštalovanú sadu nástrojov Acer ProShield Manager pre správu, zabezpečenie a ochranu citlivých dát. Nechýba ani softvér Acer Office Manager, ktorý umožňuje IT profesionálom rýchlo aplikovať bezpečnostnú politiku a monitorovať aktíva z jednotného ľahko ovládateľného rozhrania.

Cena a dostupnosť

Notebook TravelMate X349 bude v oblasti EMEA k dispozícii v septembri za cenu od 19 990 Kč / 727 Eur s daňou.

Zdroj: Acer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk