SteelSeries predstavuje profesionálny bezdrôtový herný headset Siberia 840

SteelSeries predstavuje profesionálny bezdrôtový herný headset Siberia 840

 

Nástupca verzie Siberia 800 oceňovanej pre svoj komfort a vysokú kvalitu zvuku navyše prináša Bluetooth rozhranie.

SteelSeries Siberia 840 kombinuje predné vlastnosti Siberií 800, akými sú dve vymeniteľné batérie zaisťujúce non-stop prevádzku, kompatibilitu naprieč platformami a Dolby 7.1 priestorový zvuk s novinkami v podobe Bluetooth technológie a softvérového nastavenia. Headset garantuje tzv. lag-free, teda kontinuálny bezdrôtový prenos bez zasekávania vďaka unikátnej technológii, ktorá neustále prepína medzi frekvenciami a vyberá tie najmenej rušené.

SteelSeries Siberia 840 spolupracuje so všetkými hlavnými hernými konzolami, ako sú Playstation a Xbox a operačnými systémami Windows a Mac. Headset je dodávaný so špeciálnym ovládačom s OLED displejom zobrazujúcom všetky audio nastavenia, bezdrôtové pripojenie, systémové konfigurácie vrátane zvukových zdrojov, profilov, výdrže batérie a pod. Tento ovládač zároveň funguje ako dokovacia stanica pre batérie.

Headset disponuje elegantným, čistým a štýlovým dizajnom pripomínajúcim interiér závodného auta. SteelSeries Siberia 840 je vybavený pamäťovou penou na oboch mušliach a aj hlavovom moste, zvýrazňujúcou maximálny komfort. Siberia 840 ponúka zaťahovací mikrofón a ovládanie na dosah ruky na náušníku, vrátane LED indikátoru zapnutia/vypnutia mikrofónu. Je dodávaný s dvoma vymeniteľnými batériami s kapacitou 1000mAh a výdržou 20 hodín na jedno nabitie.

SteelSeries Siberia 840 je k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 349€.

Zdroj: SteelSeries

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk