Klávesnica ROCCAT Skeltr je už v predaji

Klávesnica ROCCAT Skeltr je už v predaji

 

Táto chytrá klávesnica určená na komunikáciu začleňuje do svojej funkčnej sady mobilné zariadenia Android a iOS.

ROCCAT Skeltr je klávesnica, ktorá posúva integráciu zariadení na novú úroveň. Spája a zjednocuje ovládanie plnohodnotnej klávesnice, periférií a mobilných zariadení. Vďaka tomu sa prepínanie medzi zariadeniami stáva jednoduchšie a už počas hrania nebudete musieť siahnuť po mobilnom zariadení. Na zadnej strane klávesnice je diskrétne umiestnený dokovací slot, ktorý bezpečne udrží akékoľvek mobilné zariadenia, či už vertikálne alebo horizontálne. Klávesnica spolupracuje prakticky s každým mobilným zariadením na trhu a nepotrebuje ani žiadne pohyblivé časti alebo spony náchylné k zlomeniu.

Funkcia písania priamo do zariadenia umožňuje priamy prístup do mobilných telefónov alebo tabletov cez Bluetooth. Funkcia, ktorá sa aktivuje jedným tlačidlom, dovoľuje prepínať medzi operačným systémom a zariadením, takže viete rýchlo odpovedať na prichádzajúce správy na mobilnom zariadení. Skeltr takisto vie obslúžiť aj hovory cez headset pripojený ku klávesnici. Prepínanie medzi zdrojom zvuku zo systému a zariadením ponúka ďalšiu úroveň integrácie.

Skeltr je naviac najnovším zariadením od ROCCAT, ktoré naplno využíva softvér ROCCAT Swarm s komplexným pokrytím zariadení a konfigurovateľným RGB podsvietením. Rýchle spúšťanie hier, individualizovanie svetelných efektov, kontrola teploty GPU a CPU predstavujú len zlomok z funkcií, ktoré softvér zvláda.

Zdroj: ROCCAT

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk