Nový headset MasterPulse s technológiou Bass FX od Cooler Master

Nový headset MasterPulse s technológiou Bass FX od Cooler Master

 

Novinka je určená najmä hráčom, ale aj bežným užívateľom pre počúvanie hudby.

Séria slúchadiel MasterPulse je prvá z chystaných klasických headsetov od Cooler Master určených pre hry, hudobných nadšencov a všetkých, ktorí chcú univerzálne zariadenie na doma aj na cesty. Do budúcnosti bude doplnený o verziu MasterPulse Pro s virtuálnym 7.1 kanálovým zvukom, integrovanou zvukovou kartou a RGB podsvietením a bezdrôtový headset MasterPulse Maker.

Pútavý vzhľad a vynimočný komfort

Čierne slúchadlá sú vyhotovené v populárnom a ľahkom dizajne využívajúcom pevnú hliníkovú vonkajšiu konštrukciu a nastaviteľnú čelenku. Váži iba 332 g a sú tak vhodné na použitie aj vo virtuálnej realite. Flexibilný hlavový most je zmäkčený samostatnými 5 pohodlnými vankúšikmi obopínajúcimi hlavu, zároveň ním je vedený kábel vedúci k druhej mušli. Extra polstrované, odnímateľné náušníky prinášajú vysokú úroveň komfortu a dobre blokujú nežiaduci hluk z okolia. Pútavé prevedenie dokresľuje červený plochý kábel imúnny proti zamotaniu, na ktorom sa nachádza box pre ovládanie hlasitosti a de/aktiváciu mikrofónu.

Kvalitný zvuk a Bass FX technológia

Cooler Master MasterPulse Over-ear poskytujú 2.0 kanálový zvuk prostredníctvom 44mm meničov so starostlivo vybraným povrchom s dôrazom kladeným na mimoriadny výkon basov. Ten umocňuje tiež patentovaná technológia Cooler Master Bass FX dostupná odobratím, resp. nasadením magnetických krycích panelov na náušníky bez nutnosti externého napájania alebo softvérového zásahu. Odobratie panelov otvorí rezonančnú komoru a zvýrazní tak nižšie frekvencie s dominantnými basmi. Zatvorené komory spôsobia naopak čistý, vybalansovaný zvuk. Headset disponuje mikrofónom ukrytým v ľavej mušli a vďaka 3,5 mm 4pólovému jack konektoru ho možno pripojiť aj k mobilnému telefónu. Dodávaný Y adaptér, rozdeľujúci signály, umožňuje pripojenie k počítaču.

Univerzálny headset Cooler Master MasterPulse je k dispozícii na trhu za odporúčanú koncovú cenu 2000 Kč s DPH pre Českú republiku a 74 euro s DPH na Slovensku.

Zdroj: Cooler Master

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk