HTC One A9s: krásny telefón vyladený pre skutočný život

HTC One A9s: krásny telefón vyladený pre skutočný život

 

Najnovší zástupca rady One opäť ponúka prémiové spracovanie, skvelý fotoaparát a aj snímač odtlačkov prstov.

Rada HTC One bola vždy známa pre svoje perfektné spracovanie, ergonómiu a cit pre detail a inak tomu nie je ani v prípade HTC One A9s. Dvojaká povrchová úprava dáva vyniknúť elegantnému zakriveniu bokov telefónu, vďaka ktorému skvele padne do ruky. Okrem úchvatného vzhľadu sa HTC One A9s môže pýšiť aj kvalitou konštrukcie, ktorá bola pri testovaní podrobená stovkám pádov, testom odolnosti proti škriabancom, a takisto bola vystavená stovkám hodín v extrémnom počasí.

HTC One A9s je vabyvený viacsmerovým kapacitným snímačom odtlačkov prstov umiestneným na čelnej strane telefónu pod displejom. Snímač spolu s možnosťou šifrovania úložiska zabezpečí všetky dáta v smartfóne, a tiež umožní spolu s aplikáciou HTC Boost+ uzamknutie jednotlivých aplikácií. HTC Boost+ okrem toho vďaka systému chytrého prerozdeľovania prostriedkov udržuje telefón v perfektnej kondícii. Znižuje spotrebu energie spôsobenú aplikáciami bežiacimi na pozadí, zaisťuje rýchle prepínanie medzi aplikáciami a takisto odstraňuje dočasné súbory, ktoré už nie sú potrebné.

Tie najkrásnejšie momenty chceme vždy zachytiť v tej najlepšej kvalite, a preto je HTC One A9s vybavený vynikajúcim fotoaparátom. Svoju galériu si budete môcť plniť záberami z perfektného 13Mpx fotoaparátu s BSI senzorom, svetelnosťou f/2.2, LED bleskom, automatickým zaostrovaním a schopnosťou nahrávať video vo FullHD 1080p. Pre tých, ktorí sa fotografii radi venujú do detailu, je pripravený režim Pro umožňujúci ručné nastavenie všetkých podstatných parametrov, akými sú citlivosť snímača alebo čas expozície a zároveň ukladanie snímkov vo formáte RAW.

Pre milovníkov selfie je telefón vybavený 5Mpx predným fotoaparátom s funkciou Live Makeup, s ktorou budú vždy vyzerať skvele. Samozrejmosťou je záznam videa vo FullHD 1080p a všetko završuje praktická funkcia Auto Selfie, s ktorou sa môžete plne sústrediť na záber a nepremýšľať pritom ako stlačiť spúšť.

HTC One A9s bude dostupné v farebných variantách Cast Iron a Aqua Silver. O finálnej dostupnosti a cene bude spoločnosť HTC informovať.

Zdroj: HTC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk