Nová herná myš SteelSeries Rival 500 pre MMO/MOBA hry

Nová herná myš SteelSeries Rival 500 pre MMO/MOBA hry

 

SteelSeries uvádza na trh viactlačidlovú hernú myš Rival 500. Je navrhnutá s dôrazom na efektivitu, presnosť a výkon v MMO / MOBA herných tituloch a ponúka unikátne umiestnené tlačidlá okolo palca vrátane spínačov, ktoré sa aktivujú pohybom prsta smerom nadol.

Intuitívny dizajn

SteelSeries Rival 500 prepracováva tradičný layout tlačidiel umiestnených neprehľadne v mriežke a začleňuje ich do miest prirodzenejšieho pohybu ruky, resp. palca. Toto nové rozloženie jednotlivých individuálne programovateľných bočných klávesov prináša vyššiu istotu a presnosť pri ich lokalizáciu. Jednoduchosť a inovatívny prístup umocňujú tiež nové spínače umiestnené na spodnej hrane myši, ktoré sa aktivujú prostým pohybom palca "švihnutím" dole. Tieto "flick-down" tlačidlá je možné zamknúť prepínačom na spodku myši, ktorý spôsobí ich znehybnenie.

Hmatová spätná väzba

Myš disponuje aj vstavanou technológiou hmatovej spätnej väzby. Jej prostredníctvom si môžu hráči ľubovoľne prispôsobiť nastavenie a v hre "cítiť" a rýchlo reagovať na jemné impulzy upozorňujúce na prázdny zásobník, nízku hodnotu zdravia alebo akékoľvek iné dôležité situácie.

Individuálna konfigurácia

SteelSeries Rival 500 je vybavená senzorom PixArt 3360 s citlivosťou až 16 000 CPI. Rozlíšenie je možné ľahko nastaviť prostredníctvom dodávaného softvéru SteelSeries Engine. Dostupné je tiež programovanie vlastných funkcií na jednotlivé klávesy, svetelné efekty a už spomínaná intenzita a typ vibrácií hmatovej spätnej väzby. Vďaka vystuženým tlačidlám rovnomerne rozdeľujúcim silu každého kliknutia ponúka Rival 500 životnosť 30 miliónov kliknutí.

Herná myš SteelSeries Rival 500 pre MMO / MOBA tituly je k dispozícii na trhu za odporúčanú koncovú cenu 89,99 euro s DPH.

Zdroj: SteelSeries

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk