Toshiba uvádza nový malý a ľahký 13“ notebook Portégé A30-C

Toshiba uvádza nový malý a ľahký 13“ notebook Portégé A30-C

 

Spoločnosť Toshiba predstavuje na našom trhu nový profesionálny notebook v ľahkom magnéziovom tele s 13“ displejom - Portégé A30-C.

Portégé A30-C partí medzi notebooky optimalizované pre náročné firemné využitie v režime 24/7. Jeho vlastnosti boli overené náročnými testmi H.A.L.T. (Highly accelerated Lifestyle Test), ktoré vykonáva nezávislý nemecký inštitút TÜV Rheinland. Súčasťou testov boli aj skúšky odolnosti proti tlaku na veko s hmotnosťou 100kg, pádu, poliatiu, vysokým vibráciám alebo reakciám na prudkú zmenu teplôt z -25°C na 70°C počas 10 minút.

Notebook je vybavený pohodlnou a tichou klávesnicou odolnou voči poliatiu, ktorá udrží až 30ml tekutiny. V prípade poliata tak dodá používateľovi dostatok času na uloženie rozpracovanej práce a bezpečné vypnutie zariadenia. S využitím integrovaného TPM čipu je možné dáta na disku šifrovať, takže ani v prípade straty alebo krádeže zariadenia sa nie je treba báť ich zneužitia. Odolnosť proti útokom zvonku posilňuje vlastný Toshiba BIOS, ktorý je dnes už nainštalovaný vo väčšíne B2B notebookov Toshiba. V prípade akejkoľvek potreby odborného zásahu firemného IT oddelenia na cestách je možné využiť pokročilých vlastností vzdialenej správy Toshiba Cloud Client Manager.

Na náš trh sa v týchto dňoch dostáva prvých 5 konfigurácií, ktoré ponúkajú rozdielne vlastnosti. Všetky spája 6. generácia procesora Intel Core i3 alebo i5, grafika Intel HD 520 a integrovaná DVD-RW mechanika. Súčasťou ich výbavy je aj množstvo portov, vrátane 3 portov USB 3.0, HDMI, VGA, dokovacieho portu či sieťového konektora RJ-45 a aj možnosť bezdrôtového prenosu obrazu do prezentačného displeja Intel WiDi Pro. Zákazníci môžu vyberať medzi HD alebo FullHD displejom, 4 alebo 8GB operačnej pamäte, platňovým 500GB diskom alebo rýchlym SSD o kapacite 128 či 256GB. K dispozícii sú taktiež aj modely s 3G/LTE modemom.

Spoločnosť Toshiba takisto ponúka možnosť výroby vlastnej konfigurácie na mieru s využitím ďaľších možností. Túto ponuku môžu zákazníci využiť už pri objednaní 5 kusov. Objednávku notebookov na mieru je možné zadať spoločnosti Tohiba prostredníctvom niektorého z autorizovaných distribútorov.

Prvé konfigurácie notebooku Toshiba Portégé A30-C sú k dispozícii na slovenskom a českom trhu prostredníctvom distribútorov značky Toshiba.

Zdroj: Toshiba

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk