ROCCAT Cross: hráčsky multiplatformový headset

ROCCAT Cross: hráčsky multiplatformový headset

 

Headset ROCCAT Cross eliminuje potrebu vlastniť zvlášť slúchadlá pre PC, konzolu alebo mobilné zariadenie. Cross je hráčsky multiplatformový stereo headset so slúchadlami okolo uší, ktorý je s vami na každom kroku.

ROCCAT Cross je vybavený veľkými 50 mm neodymovými meničmi, ktoré garantujú štúdiovú kvalitu podania zvuku. Náušníky, ako aj reproduktory, sú navrhnuté tak, aby sedeli na ušiach a poskytovali maximálny komfort aj pohlcujúci špičkový audio zážitok, nech ste kdekoľvek. Cross ponúka prvotriednu zvukovú kvalitu nielen v hrách, ale aj pri počúvaní hudby, sledovaní filmov či hlasovej komunikácii.

Keď príde na zvuk v hrách, ROCCAT Cross nastoľuje nový štandard svojim štýlom a komfortom. Ide o veľmi štýlový headset s nenápadným čiernym dizajnom. Pohodlné náušníky vďaka pamäťovej pene, ktorá sa prispôsobuje ušiam každého poslucháča, ponúkajú novú úroveň komfortu. A pri váhe iba 185 g je headset o 70 g ľahší ako ktorýkoľvek konkurenčný produkt v rovnakej triede.

Cross ponúka bezproblémový multiplatformový zážitok vďaka dvojici mikrofónov – jeden pre použitie na PC a druhý pre použitie s mobilným zariadením. Každý z mikrofónov je zabudovaný do kábla, ktorý sa nezamotá, a je súčasťou balenia Cross. Mikrofóny sú odnímateľné a pripájajú sa cez elegantne umiestnený konektor pod ľavým slúchadlom. Pri hraní na PC alebo konzole použite nastaviteľné rameno pre prvotriednu kvalitu hlasového prenosu. A na cestách použite diskrétne zabudovaný mikrofón. ROCCAT Cross je s hráčmi na každom kroku.

ROCCAT Cross sa začne predávať 8. decembra za 69,99 Euro.

Zdroj: Roccat, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk