Monitory Acer BE0: brilantný obraz v ZeroFrame konštrukcii

Monitory Acer BE0: brilantný obraz v ZeroFrame konštrukcii

 

Acer ohlásil dostupnosť monitorov Acer BE240Y, BE270U a BE270UA, ktoré sa môžu pochváliť ohromujúcim obrazom s ostrým Full HD či brilantným WQHD rozlíšením. Bezrámiková konštrukcia ZeroFrame je osadená 24" alebo 27" panelom.

Tieto prvotriedne a výborne vybavené monitory sú ideálnou voľbou pre profesionálnych grafikov, umeleckých režisérov, fotografov, kameramanov a webdesignerov, rovnako ako pre nadšencov, ktorí majú ako koníček úpravu fotografií a strih videí. Vďaka IPS panelu a širokým 178 ° pozorovacím uhlom je zaručená lepšia spolupráca s ostatnými na spoločných projektoch alebo jednoduché zdieľanie fotografií a videí s priateľmi.

Obraz v obraze a viacnásobné streamovanie zvyšuje produktivitu

Funkcia obraz v obraze umožňuje užívateľom pri práci sledovať filmy či videá. Technológia viacnásobného streamovania podporuje pripojenie až troch ďalších monitorov pomocou jediného kábla a monitory tak možno využiť ako video rozbočovače alebo pre reťazenie monitorov cez rozhranie DisplayPort. Vďaka bezrámikovej konštrukcii sa môžete spoľahnúť na ničím nerušené prehliadanie obrazu na všetkých prepojených monitoroch.
Monitory rady Acer BE0 spĺňajú najvyššie štandardy pre presnosť farieb vďaka 100% pokrytiu farebného priestoru sRGB a šesťosému nastaveniu farieb. Modely BE270U a BE270UA sa môžu pochváliť pomerom strán 16: 9, jasom 350 cd / m2 a 16,7 miliónmi farieb, zatiaľ čo model BE240Y prináša jas až 250 cd / m2. Maximálny jas 100 000 000: 1 a 6ms doba odozvy prispieva k vynikajúcej kvalite obrazu. Technológia Acer EyeProtect, ktorá pomáha znižovať námahu zraku, obsahuje niekoľko funkcií, ktoré berú do úvahy dlhodobé sledovanie náročnými užívateľmi, ako sú programátori, spisovatelia a grafici.

Ergonomický a multifunkčný stojan ErgoStand umožňuje náklon v rozmedzí od -5 do 35 °, natočenie až o 60 °, výškovú nastaviteľnosť až 15 cm a otočenie o 90 °. Rýchloupínacia konštrukcia zase užívateľom umožňuje oddeliť monitor od stojana a vďaka VESA uchyteniu ho napríklad umiestniť na stenu a ušetriť tak drahocenné miesto na pracovnom stole.

Rýchle možnosti pripojenia, medzi ktoré patrí HDMI s MHL, USB typ C a ďalšie

Tieto praktické monitory poskytujú celý rad možností pripojenia, medzi ktoré patrí port HDMI, DisplayPort (v1.2), Mini DisplayPort, DisplayPort výstup + SPK a USB 3.0 hub (1 vstup / 4 výstupy) pre pripojenie viacerých periférií súčasne. Modely BE240Y / BE270U podporujú štandard USB 3.0 a môžu napájať mobilné zariadenia cez port MHL, zatiaľ čo port USB 3.1 typ C pri modeli BE270UA umožňuje mimoriadne rýchly prenos energie, dát i hi-res obrazu / zvuku prostredníctvom iba jediného portu. Dvojica 2W reproduktorov zase poskytuje kvalitný zvuk.
Okrem toho, že sa môžu monitory Acer BE0 pochváliť kvalifikáciou ENERGY STAR a TCO 7.0, sú tiež pripravené na registráciu EPEAT Gold, najvyššiu úroveň dostupnej EPEAT registrácie. Monitory Acer BE0 sa tiež obišli bez ortuti a majú LED podsvietenie, ktoré spotrebuje menej energie než štandardné podsvietenie CCFL lampami, vďaka čomu sú tieto monitory šetrnejšie k životnému prostrediu.

Cena a dostupnosť

Nové monitory Acer BE240Y, BE270UA a BE270U sú ponúkané prostredníctvom obchodných partnerov a predajcov v Českej republike a na Slovensku s trojročnou zárukou. Odhadované predajné ceny začínajú od 6 990 Kč s daňou.

Zdroj: Acer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk