Huawei uvádza na slovenský trh špičkový smartfón Huawei Mate 9

Huawei uvádza na slovenský trh špičkový smartfón Huawei Mate 9

 

Tento 5,9-palcový celokovový elegán konečne dorazil už aj k nám.

Huawei Mate 9 je prvý smartfón osadený prémiovým čipsetom Kirin 960, ktorý je prvým čipsetom na svete ponúkajúcim osemjadrový procesor ARM Cortex-A73/A53 a osemjadrový grafický akcelerátor Mali G71. Kirin 960 rovnako plne využíva na Androide 7.0 nový grafický štandard „Vulkan API“ a vďaka tomu zvyšuje grafický výkon až o 400%. V rámci čo najlepšej výdrže kombinuje Mate 9 vysokokapacitnú 4000mAh batériu s technológiou SuperCharge, vďaka ktorej dosiahne životnosť batérie na jedno nabitie až dva dni nepretržitej prevádzky.

Na základe rozsiahleho výskumu a vývoja je Huawei Mate 9 konštruovaný za využitia 50 unikátnych procesov a až jednej hodiny CNC frézovania. Vďaka tomu sa tento smartfón pýši precíznym kovovým unibody telom. V nadväznosti na úspech Huawei P9 disponuje Huawei Mate 9 druhou generáciou duálneho fotoaparátu vyvinutého v spolupráci s nemeckou fotografickou legendou Leica. Ten teraz disponuje 12MPx/F2.2 RGB snímačom, 20MPx/F2.2 monochromatickým snímačom a vylepšeným algoritmom pre zlúčenie obrazov z oboch snímačov.

Huawei Mate 9 je od 25.11. do 11.12.2016 exkluzívne dostupný v predajnej sieti spoločnosti Alza v šedej farbe (Space Grey). Od 12. decembra 2016 bude k dispozícii tiež u ostatných predajcov. Odporúčaná maloobchodná cena Huawei Mate 9 je 699 eur.

Zdroj: Huawei, YouTube

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk