Limitovaná edícia herných podložiek SteelSeries QcK a QcK+

Limitovaná edícia herných podložiek SteelSeries QcK a QcK+

 

SteelSeries predstavuje inovovanú sériu najpredávanejších podložiek pod myš QcK a Qck+. Limitovaná edícia ponúka úplne nový dizajn a materiály zvyšujúce presnosť, komfort a trvanlivosť.

Najnovšie podložky pod myš od SteelSeries boli navrhnuté pre profesionálnych hráčov a charakterizujú ich pevné nestrapkajúce šitie okrajov, povrch z mikrotkaniny testovaný na najlepších senzoroch na trhu optimalizujúci presnosť optických aj laserových myší a vysoký počet jednotlivých mikrovlákien minimalizujúcich trenie, ktoré vylepšujú sklz myši. SteelSeries QcK Limited a QcK+ Limited majú tiež protišmykovú spodnú časť pre nechcené pohyby na akejkoľvek ploche.

Skvelá herná podložka so sebou prináša presnosť, pohodlie, stabilitu a odolnosť, a to aj po dlhšom používaní. Vzali sme si k srdcu to, čo nám hovorili experti, hráči a naši fanúšikovia a sme si istí, že nová limitovaná séria QcK sa stane súčasťou každej hernej zostavy.

Jason Christian, Category Manager pre herné podložky, myši a klávesnice v spoločnosti SteelSeries

SteelSeries QcK Limited o veľkosti 320 x 270 x 3 mm a SteelSeries QcK+ Limited s rozmermi 450 x 400 x 3 mm sú k dispozícii na svetovom trhu prostredníctvom www.SteelSeries.com za cenu 29,99 euro.

Zdroj: SteelSeries

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk