Cooler Master MasterBox 5t: športové auto medzi skrinkami

Cooler Master MasterBox 5t: športové auto medzi skrinkami

Novinka nadväzuje na nedávno uvedený high-endový model MasterCase Maker 5t a ponúka kompromisy pre dosiahnutie prívetivejšej ceny.

MasterBox 5t má priame línie s vhodne umiestnenými výrezmi pre jednoduchú inštaláciu komponentov, rozšírenie a variabilné rozvrhnutie vnútorného priestoru. Podporuje komponenty štandardnej veľkosti, ventilátory a vodné chladenie. Čisté vnútorné usporiadanie podporuje množstvo otvorov pre vedenie káblov a kryt na zdroj.

Mierne pozmenený dizajn sa predstavuje v rovnakom duchu červeno-čiernej kombinácie pripomínajúcej športový automobil ako MasterCase Maker 5t a taktiež je tu použitá vylepšená červená farba s odleskmi, ktoré ladia s aktuálnym trendom farebnosti ostatných komponentov. LED podsvietenie je umiestnené napevno na spodu prednej časti s možnosťou otočenia pre zmenu typu podsvietenia podľa vlastných preferencií. Na prednej strane MasterBox 5t sú integrované dve mriežky pre lepšie prúdenie vzduchu. Ovládací panel obsahuje prepínač rýchlosti ventilátorov, dva USB 3.0 porty, konektory pre slúchadlá a mikrofón a slúži zároveň ako držadlo pre pohodlné prenášanie. Skrinka umožňuje jednoduché osadenie SSD diskov v schránke alebo napr. priamo na kostre.

Cooler Master MasterBox 5t je k dispozícii za odporučenú koncovú cenu 89€ s DPH na Slovensku a 2400Kč s DPH v Českej republike.

Zdroj: Cooler Master

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk