NZXT predstavilo Republic of Gamers edíciu skrinky Noctis 450

NZXT predstavilo Republic of Gamers edíciu skrinky Noctis 450

 

Nová špeciálna edícia skrinky Noctis 450 prináša exkluzívne farby a popdoru Aura RGB.

Iniciatíva Republic of Gamers (ROG) vám zabezpečuje len tie najlepšie herné zážitky. Aby sme toho dosiahli, tak úzko spolupracujeme s našimi partnermi na overení, testovaní a certifikácii produktov, ktoré sa perfektne dopĺňajú so základnými doskami ROG. Certifikácia ROG je založená na rozsiahlom testovaní ROG inžiniermi a len tie najlepšie produkty uspejú a získajú certifikát ROG Certified. Sme štastní že môžeme spolupracovať s NZXT, keďže oba naše tímy zdieľajú rovnaké ambície na vytvorenie ultimátneho PC herného zážitku.

Kris Huang, Senior Director spoločnosti ASUS

Republic of Gamers (ROG)

Výsledok prísnych testov, certifikácia ROG znamená bezchybnú kompatibilitu a kvalitu. Noctis 450 ROG je kompatibilná s technológiou Aura, ktorá umožňuje synchronizovanie svetelných efektov, s nie menej ako 9 odlišnými svetelnými režimami. Pri pripojení skrinky ku kompatibilnej základnej doske s technológiou Aura, tá následne ovláda 2 integrované LED pásky, LED tlačidla napájania, podsvietenie skrinky a osvetlenie na kryte zdroja. Pre dosky nedisponujúce technológiou Aura je priložený adaptér, ktorý rozsvieti všetky LED na červeno.

Chladenie optimalizované pre dlhé boje

Masívne vetracie otvory, plne filtrované otvory pre zdroj a čelo skrinky Noctis 450 spolu so štvoricou dodávaných ventilátorov umožňujú extrémnu úroveň chladenia, ktorú veľmi náročné herne zostavy vyžadujú. Predný a horný panel slúžia aj na montáž radiátorov vodného chladenia s dĺžkou až 360mm a sú pripravené aj pre push/pull konfigurácie. Skrinka taktiež podporuje najnovšie All-in-One vodné chladenie série NZXT Kraken. Integrovaný 8-portový PWM hub pre ventilátory dovoľuje udržat celý systém chladný a tichý aj pri zapojení veľkého množstva ventilátorov.

NZXT Noctis 450 Republic of Gamers bude dostupná od polovice februára za cenu 179,99€.

NZXT Noctis 450 Republic of Gamers
Rozmery 220 x 567 x 544mm
Hmotnosť 9,5kg
Materiály Oceľ, plast
Podporované základné dosky Mini-ITX, MicroATX, ATX
Konektivita 2x USB 3.0, 2x USB 2.0, 2x 3,5mm audio jack
Úložisko 6x 3,5", 8x 2,5"
Podpora CPU chladenia Do výšky 180mm
Podpora grafických kariet Do dĺžky 406,2mm (294mm s HDD klietkou)
Zdroj: NZXT

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk