Creative predstavil Sound BlasterX H7 Tournament Edition

Creative predstavil Sound BlasterX H7 Tournament Edition

 

7.1 HD priestorové hráčské slúchadlá s programovateľným zvukovým podpisom a vynovenými meničmi, vylepšeným mikrofónom a novým elegantným dizajnom.

Spoločnosť Creative predstavila novú turnajovú edíciu svojich oceňovaných herných slúchadiel s mikrofónom Sound BlasterX H7. Toto nové vydanie so sebou nesie rovnako odolnú, pohodlnú konštrukciu a profesionálne vyladený zvukový podpis, ale navyše s ešte lepším celkovým výkonom a v dráždivejšej čierno-červenej povrchovej úprave.

Turnajová edícia Sound BlasterX H7 Tournament Edition obsahuje vylepšené 50mm FullSpectrum meniče, ktoré sú vyladené pre ešte lepšiu citlivosť a jas, hlasnejšiu a presnejšiu reprodukciu zvuku zabezpečujúcu výkonný detailný zvuk. Odnímateľný mikrofón bol prepracovaný pre lepšie vyzdvihnutie hlasu a potlačenie šumu, a to aj v hlučnejšom hernom prostredí. Nová brúsená metalická povrchová úprava. Výrazná červená podšívka v každom náušníku zvýrazňuje popularitu farebného odlíšenia, zatiaľ čo veľké označenie L (ľavý) a R (pravý) vo vnútri náušníkov robia slúchadlá príjemnými pre užívateľa.

Navrhnuté, ako svetovo prvé skutočne súťažné hráčske slúchadlá s mikrofónom – H7 Tournament Edition s duálnym zvukovým podpisom. V USB režime si môžu užívatelia naprogramovať slúchadlá prostredníctvom zvukového podpisu X-Plus, ktorý je špeciálne vyladený pre audiofilov a celý rad populárnych hier, ako sú Overwatch, Counter-Strike: Global Offensive a DotA 2, aby zdôraznili podnety v hre a znížili rozptýlenie.

Nastavenia zvuku v X-Plus je možné uložiť priamo v headsete a môžu byť použité v priebehu turnaja bez nutnosti inštalácie softvéru na mieste. Po pripojení cez USB rozhranie môže užívateľ použiť aj softvér pre PC BlasterX Acoustic Engine pre plné prispôsobenie zvuku a celkové vylepšenie ponorenia sa do hry. V analógovom režime ponúkajú slúchadlá H7 Tournament Edition dynamický zvukový podpis a pútavé výšky, stredy a basy pre vyvážený a prirodzený zvuk so zvýšenou jasnosťou a presnosťou.

Slúchadlá Sound BlasterX H7 Tournament Edition budú k dispozícii od februára za cenu 159,99€. K dispozícii sú aj hráčske slúchadlá Sound BlasterX H5 Tournament Edition (analógový variant slúchadiel H7 Tournament Edition) za cenu 129,99€.

Zdroj: Creative

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk