Cooler Master predstavuje MasterCase Pro 6

Cooler Master predstavuje MasterCase Pro 6

 

Modulárna počítačová skriňa strednej veľkosti tzv. Mid-tower je vyhotovená na báze zavedenej MasterCase Pro 5 a taktiež ponúka systém FreeForm umožňujúci úpravy exteriéru aj interiéru skrine.

Jednotný a hladký dizajn

Počítačovú skriňu MasterCase Pro 6 odlišujú od ďalších modelov zo série priame línie a celkový rovnomerný dizajn. Plochý vrchný, predný aj zadný panel sú jednotne vyvedené v tmavo šedej farbe. Odklápací predný panel skrýva priestor pre CD / DVD mechaniku a na spodu červené či modré LED podsvietenie. Rovnako je umiestnený I / O panel pod krytkou na vrchnej časti. Prirodzené prúdenie vzduchu je zabezpečené úzkymi otvormi v každom z rohov, účinnosť podporuje aj magnetický dvojpolohový predný a vrchný panel zväčšujúci vo zdvihnutej polohe priestor pre chladenie. Ďalšou možnosťou je využiť vodné chladenie s montážou 297mm chladiča na vrchnú či prednú stranu do pripraveného rámčeka.

FreeForm modulárny systém

Cooler Master MasterCase Pro 6 ponúka obvyklú variabilitu rozloženia vrátane bohato nastaviteľných a odnímateľných častí. Vnútri sa nachádzajú dve schránky pre štyri SSD disky a panel oddeľujúci kabeláž pre prehľadnú a bezproblémovú inštaláciu. Modularitu podporuje tiež jedinečný "clip-and-click" panel pre umiestnenie boxu na disky.

Príslušenstvo

Ďalšie úpravy sú možné aj vďaka stále rastúcemu množstvu dostupného príslušenstva navrhnutého Cooler Master špecialistami.

Cooler Master MasterCase Pro 6 bude v tuzemsku k dispozícii od apríla tohto roku s modrým a červeným LED podsvietením za odporúčanú koncovú cenu 145 amerických dolárov bez DPH.

Zdroj: Cooler Master, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk