ADATA uvádza na trh SSD disk XPG SX950 s puzdrom EX500

ADATA uvádza na trh SSD disk XPG SX950 s puzdrom EX500

 

Úložisko s vysokou hustotou, výkonom, spoľahlivosťou a elegantným herným vzhľadom.

Hráči sa tešia z výhod čipov 3D NAND

Spoločnosť ADATA dokončuje prechod k vrstvenej pamäti a čipom 3D NAND. To umožňuje vyrábať SSD disky s väčšími kapacitami bez rastu cien pre koncových používateľov. Modul SX950 používa 3D MLC (multi-level cell) NAND Flash a SMI kontrolér. Používatelia môžu voliť z kapacít 240GB, 480GB a 960GB. Čipy 3D NAND majú nielen vyššiu hustotu (vyšší kapacitu) než čipy 2D NAND, ale sú tiež zhruba o 10 % rýchlejšie, a preto modul SX950 prekonáva svojho predchodcu SX930 ako rýchlosťou čítania 560 MB/s, tak i rýchlosťou zápisu 530 MB.

Optimalizovaný pre herné aplikácie

SMI kontrolér a firmware navrhnuté spoločnosťou ADATA boli dôkladne testované s väčšinou dostupných náročných titulov pre PC a konzoly. Modul SX950 obsahuje vyrovnávacie pamäte SLC a DRAM pre udržanie rýchlosti a zvládnutie časovo vysoko náročných procesov, ako je streaming obsahu hier či textúr. Aby predĺžila životnosť SSD diskov, spoločnosť ADATA zaraďuje do firmwaru algoritmy pre tvarovanie dát a vyrovnávanie úrovne opotrebenia. Pre jednoduchú integráciu do diskových polí je podporovaný engine RAID.

Kompletná sada pre jednoduchú inštaláciu

Na rozdiel od holého SSD disku, modul SX950 spĺňa štandardy XPG tým, že sa dodáva so všetkým potrebným príslušenstvom. V krabici nájdu používatelia 2,5mm dištančnú vložku/podložku, vďaka ktorej je možné modul SX950 jednoducho zasunúť do 7mm a 9,5mm pozícií ultrabookov a notebookov. Používatelia stolových počítačov môžu zvoliť použitie 3,5" držiakov a inštalačnej sady. Modul SX950 ponúka rýchlu inštaláciu do herných stolových počítačov a notebookov. Pre dlhší pokoj je poskytnutá až 6-ročná záruka.

EX500: diskové puzdro pre hráčov počítačových hier

Puzdro EX500 s akýmkoľvek 2,5“ SSD alebo pevným diskom ponúka výrazný štýl a je určené pre vášnivých hráčov usilujúcich sa o rozšírenie úložného priestoru. Inštalácia bez nástrojov, bezpečné zamykanie, nárazuvzdorná konštrukcia, ako aj vysoká rýchlosť prenosu dát vďaka rozhraniu USB 3.1, sú vlastnosti ideálne pre hráčov ako v domácom prostredí, tak i na cestách. Puzdro EX500 je „plug and game“ kompatibilné s konzolami PS4, Xbox One, ako aj s PC.

Zdroj: Adata

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk