Majitelia chladičov NZXT Kraken dostanú upgrade na AM4 platformu zadarmo

Majitelia chladičov NZXT Kraken dostanú upgrade na AM4 platformu zadarmo

 

S novými AMD procesormi postavenými na architektúre prišiel aj nový spôsob uchytenia procesorov samotných a ich chladnienia s názvom AM4. V spoločnosti NZXT nelenia a podobne ako pár ďalších výrobcov kvalitných chladičov ponúknu svojim zákazníkom bezplatný upgrade na AM4 uchytenie.

Všetci doterajší, alebo aj noví majitelia AIO vodných chladičov z rady Kraken majú možnosť obrátiť sa na NZXT a zadarmo obdržia nové uchytenie určené pre Ryzen procesory. S chladením od spoločnosti NZXT máme v Gamesite bohaté skúsenosti, ako si môžete prečítať napríklad tu o Kraken X61, alebo tu o Kraken X52.

Samozrejme, na dokázanie spôsobilosti bude treba dodržať pár krokov. Celý návod na úspešné získanie AM4 uchytenia sa nachádza na tejto stránke, ale v jednoduchosti ide v prvej rade o ubezpečenie sa, že produkt, na ktorý nové uchytenie chcete, je na zozname podporovaných. Nasledujúce Kraken chladiče budú podporovať AM4 platformu -

Kraken X31
Kraken X41
Kraken X61
Kraken X42
Kraken X52
Kraken X62

Druhým krokom je kliknutie na tento odkaz, vytvorenie žiadosti pre oddelenie "AM4 Bracket Support" a následné predloženie dokladov o kúpe vášho Kraken chladiča a matičnej dosky podporujúcej AMD Ryzen. Po overení informácií bude zákazníkom bezplatne zaslaný upgrade kit.  Prvé kúsky by mali byť zasielané už 15teho marca, takže ak AIO Kraken vlastníte a plánujete prechod na Ryzen, už nemáte nad čím rozmýšlať.

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk