Nová mechanická herná klávesnica Logitech G Pro

Nová mechanická herná klávesnica Logitech G Pro

 

Bola navrhnutá v spolupráci so špičkovými športovcami z oblasti eSports a jedná sa o vysoko výkonnú mechanickú hernú klávesnicu bez numerického bloku, ktorá je účelovo skonštruovaná pre profesionálne súboje.

Klávesnica Logitech G Pro je vybavená mechanickými spínačmi Romer-G vyvinutými exkluzívne spoločnosťou Logitech. Spínače ponúkajú o 25 percent rýchlejšie zopnutie, než štandardné mechanické klávesnice a pritom ich konštrukcia zaisťuje tichý chod. Klávesnica má odnímateľný káblový systém, vďaka čomu sa ľahšie prenáša. Navyše má prispôsobiteľné RGB podsvietenie a vlastnú vstavanú pamäť.

Mechanické spínače Romer-G

Mechanické spínače Romer-G, ktoré exkluzívne vyvinula spoločnosť Logitech, sú účelovo vytvorené pre profesionálny výkon, odozvu a odolnosť, pričom ponúkajú precíznosť a rýchlosť. Spínače Romer-G majú nízky zdvih pre zopnutie 1,5 mm a zaregistrujú tak stlačenie tlačidla až o 25 rýchlejšie než štandardné mechanické spínače – sú celkovo dizajnované pre výkon.

Kompaktné a odolné prevedenie

Mechanická herná klávesnica Logitech G Pro má kompaktný dizajn bez numerického bloku, čo umožňuje ľahšie s ňou cestovať na turnaje. Uvoľní sa aj miesto na stole pre pohyb s menej citlivou myšou. Klávesnica je vystužená oceľovou zadnou doskou, ktorá prispieva k lepšej stabilite a pevnosti pri hre.

Oddeliteľný káblový systém

Pripojenie cez konektor Micro-USB zaručuje, že sa vám kábel nezlomí v mieste napojenia do klávesnice, keď sa „melie“ v batohu pri cestách z turnaja na turnaj. Trojbodový dizajn uchytenia poskytuje oporu pre spoľahlivé dátové pripojenie.

Užívateľsky nastaviteľné RGB podsvietenie

Pomocou obslužnej aplikácie Logitech Gaming Software (LGS) si hráči môžu vybrať a prispôsobiť farbu podsvietenia každej jednotlivej klávesy. Vyberať možno z 16,8 milióna farebných odtieňov a farebné profily sa dajú uložiť do vstavanej pamäte klávesnice, aby ste ich pri hraní na súťaži mali ihneď poruke.

Cena a dostupnosť

Očakáva sa, že mechanická herná klávesnica Logitech G Pro Mechanical Gaming Keyboard bude k dispozícii na Slovensku koncom marca 2017 za odporúčanú maloobchodnú cenu 149€.

Zdroj: Logitech, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk