Nová séria chladičov Freezer 33 od Arctic

Nová séria chladičov Freezer 33 od Arctic

Multi-kompatibilné a extra tiché CPU chladiče tiež pre nový AMD Ryzen socket AM4.

Semi pasívne chladenie robí chladič Freezer 33 veľmi efektívny a navyše tichý. Pri jednoduchých aplikáciách, ako je napríklad vytváranie dokumentov sa CPU ochladí pasívne. F12 PWM sa zapne iba pri vyššom zaťažení, začínajúc na 40% PWM. Týmto spôsobom je zaručený optimálny chladiaci výkon pri nízkej úrovni hluku.

Freezer 33 Plus má k dispozícii dodatočný F12 PWM ventilátor namontovaný na opačnej strane chladiča poskytujúci veľký prúd vzduchu a výrazne zvyšujúci chladiacu kapacitu. Freezer 33 a Freezer 33 Plus sú vybavené odolnými vysoko presnými ložiskami, čo znižuje trenie a dosiahnutie vyššej efektivity a menší vývoj tepla.

Freezer 33 CO je špeciálne navrhnutý pre nepretržitú prevádzku. Japonské dvojité guľôčkové ložisko, použité v "CO" verzii, značne znižuje trenie, je výrazne menej citlivé na prach a vysoké teploty, a teda až 5krát odolnejšie ako ostatné ložiská.

Freezer 33 a Freezer 33 Plus sú k dispozícii od 45,99 Eur. Freezer 33 CO je k dispozícii na predobjednanie a bude dostupný v apríli.

Špecifikácia:

Zdroj: Arctic

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk