SteelSeries odhaľuje novú sériu čeleniek pre Arctis headsety

SteelSeries odhaľuje novú sériu čeleniek pre Arctis headsety

 

V spolupráci s umelcami a dizajnérmi ponúka kompletnú líniu originálne navrhnutých motívov so sýtymi farbami a herne ladeným dizajnom.

Inšpirované umením herných návrhárov a vášňou pouličných umelcov, reprezentujú nové čelenky Arctis spojenie krásy, kultúry a hrania. Dizajn headsetu sa prebúdza k životu s čelenkami. Spolupracujeme so svetoznámymi umelcami a spoločne s našimi vlastnými dizajnérmi a inžiniermi tak môžeme priniesť príslušenstvo, ktoré premení Arctis na jedinečný kúsok vyzerajúci lepšie než akýkoľvek iný herný headset na trhu.

Ehtisham Rabbani, CEO spoločnosti SteelSeries

Súčasťou kolekcie sú taktiež unikátne návrhy od známych umelcov ako sú Lauren Asta či ThankYouX. Lauren Asta rozdelila svoj čas medzi svoj domov San Francisko a Chicago, sídlo SteelSeries. Jej veľké a výrazné nástenné maľby sú inšpirované týmito mestami a jej séria čeleniek reprezentuje lásku k hernej komunite. ThankYouX si svoje meno získal farebnými a ikonickými sprejovými maľbami na uliciach Los Angeles. Séria jeho čeleniek je inšpirovaná priamo headsetom Arctis.

Do novej série boli ďalej vybrané aj motívy priamo od dizajnérov SteelSeries, a to tri farebné návrhy "Glacier", "Solar" a "Winter Night" a tri návrhy so vzormi "Crushed Snow", "Crushed Dawn" a "Crushed Dusk".

Herná komunita navyše dostáva možnosť vybrať ďalší dizajn z deviatich variánt od umelcov "Design by Humans" inšpirovaných hraním a kultúrou, z ktorej sami pochádzajú, prostredníctvom webového hlasovania na tejto adrese.

Kompletné portfólio príslušenstva k headsetu Arctis je dostupné na webovej stránke SteelSeries.

Čelenky pre headsety Arctis sú na trhu k dispozícii prostredníctvom www.SteelSeries.com za 14,99 dolárov.

Zdroj: SteelSeries

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk