ASUS ROG Strix Impact: ľahká herná myš so svetelnými efektmi

ASUS ROG Strix Impact: ľahká herná myš so svetelnými efektmi

 

ASUS predstavil káblovú optickú hernú myš Strix Impact z rady Republic of Gamers (ROG) s obojstranným ergonomickým dizajnom.

Obojstranný ergonomický dizajn

Herná myš ROG Strix Impact sa vyznačuje ľahkým telom - bez kábla váži iba 91 gramov. Počas dlhých herných maratónov preto vyvíja menší tlak na zápästie i celú pažu. Jej obojstranný ergonomický tvar dobre padne do dlane pravorukých aj ľavákov. Pre zaistenie ešte väčšieho pohodlia a praktickosti sú ľavé a pravé tlačidlo oddelené od tela myši, čím sa znižuje sila potrebná pre ich stlačenie a zdvih pri každom kliknutí. Tlačidlá myši ROG Strix Impact vďaka tomu poskytujú príjemnú hmatovú odozvu.

Možnosti prispôsobenia

ROG Strix Impact sa dodáva so softvérom ROG Armour, ktorý hráčom poskytuje úplnú kontrolu nad nastavením myši, vrátane nastavení tlačidiel, ladenie výkonu a ukladanie profilov. ROG Armour navyše umožňuje hráčom prispôsobiť vzhľad myši pomocou svetelných RGB efektov so škálou viac ako 16 miliónov farieb. Vďaka technológiám ASUS Aura Sync a ROG Sync si hráči môžu synchronizovať svetelné efekty na myši ROG Strix Impact s ostatnými ASUS produktmi kompatibilnými s technológiou Aura a vytvoriť si také svetelné motívy, ktoré presne vyjadrujú hráčov osobitý štýl alebo aktuálnu náladu.

Odolná konštrukcia zameraná na detail

Myš ROG Strix Impact je vybavená spoľahlivými odolnými spínačmi Omron, ktoré sa vyznačujú životnosťou až 50 miliónov kliknutí, čo je o 30 miliónov viac ako u bežných Omron spínačoch. Hráči preto majú istotu, že myš odolá aj najintenzívnejším herným akciám a vydrží spoľahlivo slúžiť niekoľko rokov.
Novinka ponúka tiež praktické dizajnové detaily, ktoré zlepšia jej výkon a užívateľský komfort. Prepínač DPI umožňuje hráčom okamžitú zmenu nastavenia citlivosti myši pre rôzne herné scenáre. Nie je už nutné prerušovať hru a otvárať zvláštne softvérové ​​okno, kde sa citlivosť nastavuje. Indikátor DPI umožňuje zistiť aktuálne nastavenie jediným rýchlym pohľadom. ROG Strix Impact tiež disponuje káblom so špeciálnym gumovým povrchom s minimálnym trením a zošikmeným pripojením kábla k myši. Kombinácia týchto vlastností uľahčuje pohyb po podložke a tým znižuje tlak na zápästie a napomáha hráčom rýchlejšie reagovať.

Technické parametre:
Konektivita USB 2.0
Rozlíšenie 5000 DPI optický senzor
Rýchlosť 130 IPS
Zrýchlenie 30 g
Tlačidlá Omron D2FC-F-K (50M)
Kompatibilita s OS Windows 7, 8.1, 10
Rozmery 115 x 62 x 39 mm
Hmotnosť 112 g s káblom, 91 g bez káblu
Obsah balenia 1 x ROG Strix Impact, 2 x ROG logo nálepka, uživateľská príručka

Myš ROG Strix Impact sa v ČR a SR predáva za 1499 Kč, resp. 54,90 euro s DPH.

Zdroj: ASUS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk