Headsety SteelSeries Arctis získali prestížne ocenenie Red Dot Design Award

Headsety SteelSeries Arctis získali prestížne ocenenie Red Dot Design Award

 

Kompletná rada headsetov Arctis od SteelSeries získala prestížne ocenenie Red Dot Design: Product Design 2017.

Red Dot Design Award udeľuje od roku 1954 Design Zentrum v nemeckom Essene, ktoré prostredníctvom komisie zloženej z predných návrhárov, akademikov a novinárov vyberá tie najlepšie z tisícov každoročne prihlasovaných produktov z desiatok zemí sveta. Je považované za predné ocenenie z oblasti návrhu a inovácií.

Na každom rozhodnutí pri vytváraní headsetu Arctis je cítiť vplyv nášho dánskeho kultúrneho dedičstva. Ocenené slúchadlá stavajú na jednoduchosti, kvalitných materiáloch pre maximálne pohodlie a nových tvaroch pre nadštandardnú funkčnosť. Tým všetkým rúcajú tradičný stereotyp dnešných herných periférií.

Ehtisham Rabbani, CEO spoločnosti SteelSeries

Víťazi Red Dot idú so svojou stratégiou návrhov správnym smerom. SteelSeries si uvedomilo, že ekonomický úspech ide ruka v ruke s dobrým a premysleným dizajnom, ktorého vysokú kvalitu následne ocenila aj naša komisia.

Peter Zec, zakladateľ a CEO spoločnosti Red Dot Award

Kompletná rada headsetov Arctis je k dispozícii na webe www.SteelSeries.com za 99,99€ (Arctis 3), 129,99€ (Arctis 5), resp. 179,99€ (Arctis 7). Voliteľné originálne navrhnuté čelenky sú ponúkané za 14,99€.

Zdroj: SteelSeries

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk