Logitech G predstavuje mechanickú hernú klávesnicu G413 s exkluzívnymi spínačmi Romer-G

Logitech G predstavuje mechanickú hernú klávesnicu G413 s exkluzívnymi spínačmi Romer-G

 

Logitech G oznámil prírastok do svojho radu mechanických herných klávesníc s úplným názvom Logitech G413 Mechanical Gaming Keyboard. Tento model bol navrhnutý s dôrazom na presnosť a poskytuje bezkonkurenčný výkon v premyslene vyváženom modernom dizajne.

Klávesnica Logitech G413 je vybavená mechanickými spínačmi Romer-G vyvinutými exkluzívne spoločnosťou Logitech, ktoré ponúkajú o 25 percent rýchlejšie zopnutie, než vedia štandardné mechanické klávesnice. Horný kryt má z brúseného eloxovaného hliníka, aký sa používa pri konštrukcii lietadiel, ďalej má priechodný USB port a precízne podsvietenie kláves - všetko za dostupnú cenu. Klávesnica Logitech G413 je k dispozícii v dvoch verziách - Logitech G413 Carbon s červeným podsvietením a Logitech G413 Silver s ikonickým bielym podsvietením, ktorá bude dostupná prostredníctvom vybraných internetových obchodov.

Spínače Romer-G a precízne podsvietenie kláves

Mechanické spínače Romer-G, ktoré exkluzívne vyvinula spoločnosť Logitech, sú účelovo vytvorené pre profesionálny výkon, odozvu a odolnosť. Spínače Romer-G majú zdvih zopnutia len 1,5 mm a zaregistrujú tak stlačenie tlačidla až o 25 rýchlejšie než štandardné mechanické spínače, takže môžete páliť rýchlejšie ako váš súper. Konštrukcia spínačov Romer-G navyše priamo počíta s precíznym a čistým podsvietením krytiek kláves, ktoré tak budú vždy dobre rozpoznateľné, ale nikdy vás nebudú rušiť.

Hliníková zliatina používaná na konštrukciu lietadiel

Horný kryt z brúsenej zliatiny hliníka a horčíka 5052 slúži ako chrbtica klávesnice. Výsledkom je minimalistický dizajn vyvážený celým radom funkcií. Vzhľadom na špičkovú povrchovú úpravu a výkon je klávesnica Logitech G413 vytvorená z materiálov najvyššej kvality.

Priechodný port USB a všetky funkčné klávesy

Integrovaný priechodný USB port poskytuje plné napájanie a vysokú rýchlosť prenosu pre akékoľvek zariadenie s rozhraním USB. Klávesnica Logitech G413 má tiež tlačidlá na ovládanie multimédií, takže pomocou funkčných kláves môžete ovládať hlasitosť, prehrávanie a jeho pozastavenie, stlmenie zvuku, herný režim, podsvietenie a ďalšie funkcie. Funkcie klávesy FN sú prednastavené v obslužnej aplikácii Logitech Gaming Software (LGS) tak, že funkčné klávesy ovládajú multimédie.

Cena a dostupnosť

Očakáva sa, že mechanické herné klávesnice s podsvietením Logitech G413 Carbon a Silver budú k dispozícii vo vybraných obchodoch od apríla 2017 za odporúčanú maloobchodnú cenu 99,99 €.

Zdroj: Logitech, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk