Acer predstavil nové herné notebooky

Acer predstavil nové herné notebooky

 

Nová rada Predator Helios 300 s obrím výkonom za stredne vysoké ceny a nový neuveriteľne výkonný a pritom neuveriteľne tenký herný notebook Predator Triton 700.

Spoločnosť Acer na globálnej konferencii next@acer v New Yorku predstavila novú radu herných notebookov Predator Helios 300. Tieto notebooky budú k dispozícii s 15,6" či 17,3" displejom a v matnom čiernom tele s vkusnými červenými akcentmi zaisťujúcimi ľahko vyzývavý a neotrelý dizajn. Ponúknu Windows 10 a výkonné funkcie aj technológie za stredne vysoké ceny, vďaka čomu sa stanú výkonné herné notebooky cenovo dostupnejšie než kedykoľvek predtým.

Srdcom notebookov Predator Helios 300 je pretaktovateľné jadro NVIDIA GeForce GTX 1060 alebo GTX 1050Ti v kombinácii s procesorom Intel Core i7-7700HQ alebo Core i5-7300HQ pre ohromujúci výkon. Všetok tento výpočtový výkon je podporený až 16GB pamäti DDR4 (rozšíriteľnej na 32GB), rýchlym SATA SSD a 1TB HDD. Krytka na spodnej strane notebooku umožňuje ľahký upgrade ako operačnej pamäti, tak úložiska.

Predator Helios 300 boli navrhnuté ako centrá zábavy a sú ideálnou voľbou pre hranie hier aj sledovanie filmov. Jasný 15,6" alebo 17,3" FullHD IPS displej poskytuje živý a realistický obraz, zatiaľčo technológie Dolby Audio Premium a Acer TrueHarmony prinášajú dokonalý zvuk s bohatým prejavom.

O plynulé hranie sa stará aj chladiaci systém s dvoma ventilátormi AeroBlade 3D s ultratenkými kovovými lopatkami, ktorý udržiava notebook v optimálnych teplotách. Predinštalovaný softvér PredatorSense poskytuje informácie o systéme a pretaktovaní v reálnom čase, takže hráči môžu monitorovať a riadiť chod životne dôležitých častí systému z jedného centrálneho rozhrania.

Herné notebooky Acer Predator Helios 300 s 17,3" displejom budú k dispozícii od júla, verzie s 15,6" displejom od augusta od 1199€.

Predator Triton 700

Nový tenký a výkonný herný notebook Predator Triton 700 má hrúbku len 18,9mm, váži len 2,6kg a jeho hliníkové telo ukrýva 15,6" FullHD IPS displej spoločne s prvotriednymi počítačovými technológiami, vďaka ktorým sa podarilo dosiahnuť správnej rovnováhy medzi veľkosťou notebooku a jeho výkonom, bez kompromisov v zahrievaní, vlastnostiach alebo tuhosti konštrukcie.

Spoločnosť Acer s potešením predstavila nový neuveriteľne tenký a pritom výkonný notebook Predator Triton 700, ktorý vychádza z veľmi uznávaného herného stroja Predator 21 so zakriveným displejom. Naše špičkové ventilátory AeroBlade 3D s kovovými lopatkami poskytujú nekompromisný výkon pre odvod tepla, ktorý nám umožnil vmestnať masívny výpočtový výkon do vnútra tohto ultratenkého tela bez akýchkoľvek kompromisov.

Jerry Hou, generálny riaditeľ divízie Consumer Notebooks, IT Products Business spoločnosti Acer

Ultratenký herný notebook Predator Triton zaujme svojím čiernym šasi s minimalistickým dizajnom s rovnými obrysmi. Veľký sklenený plát Corning Gorilla Glass umiestnený nad klávesnicou slúži ako okno do chladiaceho systému notebooku, kde je vidieť ventilátor AeroBlade 3D a päť heatpipe trubíc. Taktiež funguje ako presný touchpad.

Túto hernú beštiu poháňa výkonný procesor Intel Core siedmej generácie, najnovšia grafická karta NVIDIA GeForce rady 10, dvojica NVMe PCIe SSD zapojených do režimu RAID 0 a až 32GB pamätí DDR4 2400MHz.

Acer uvádza celú radu nových neuveriteľných produktov pre hranie hier a pripravených pre virtuálnu realitu a spoločnosť Intel je nadšená, že spolupracuje na tom, aby sa platforma PC čo najviac posunula vpred. Je úžasné, čo sa dá dnes robiť s mobilným zariadením a to nielen na špičkovej úrovni, ale aj v rozvíjajúcej sa oblasti virtuálnej reality v strednej triede - to všetko s pomocou procesorov Intel Core siedmej generácie.

Frank Soqui, generálny riaditeľ divízie Virtual Reality and Gaming Group v spoločnosti Intel Corporation

Medzi ďalšie funkcie tohto notebooku patrí sieťové pripojenie Killer DoubleShot Pro a pripojenie Thunderbolt 3, ktoré podporuje až dvojicu 4K video výstupov. Predator Triton 700 je taktiež vybavený dvoma portmi USB 3.0, jedným portom USB 2.0, portom HDMI 2.0, jedným konektorom DisplayPort a ethernetovým portom.

Samozrejme, žiadny herný notebook nie je kompletný bez mechanickej klávesnice, ktorá poskytuje úžasný pocit z písania a rýchle a presné reakčné časy. Klávesy majú RGB podsvietenie a môžu byť individuálne naprogramované.

Herný notebook Acer Predator Triton 700 bude k dispozícii od augusta za cenu od 3399€.

Zdroj: Acer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk