Acer predstavil nové monitory pre hráčov a pre profesionálov

Acer predstavil nové monitory pre hráčov a pre profesionálov

 

Špičkové herné G-SYNC monitory, nové 4K monitory pre kreatívnych profesionálov a projektory pre milovníkov domáceho kina.

Spoločnosť Acer predstavila dva nové 27" herné monitory Predator, ktoré prinášajú herné zážitky s úžasnou vizuálnou čistotou, živými farbami a mimoriadne plynulými pohybmi. Model Predator X27 prináša novú úroveň hrania vďaka NVIDIA G-SYNC HDR pri rozlíšení 4K a bleskovo rýchlu obnovovaciu frekvenciu 144Hz, zatiaľčo sa Predator Z271UV môže pochváliť zakriveným 1800R panelom a technológiou sledovania pohybu očí Tobii pre intuitívnejšie hranie.

Oba monitory využívajú technológiu kvantových bodiek (Quantum Dot) a ponúkajú väčší rozsah, vyšší jas, väčšiu sýtosť aj lepšiu presnosť farieb a dramaticky živšie vizuálne efekty. Predator X27 podporuje 99% pokrytia farebného priestoru Adobe RGB a Predator Z271UV pokrýva 125% farebného priestoru sRGB. Vďaka Quantum Dot filmu potiahnutému rôznymi typmi nanočastíc, ktoré vyžarujú veľmi špecifické farebné svetlo, môžu tieto displeje v porovnaní s bežnými monitormi zobraziť širší rozsah farieb, čo taktiež zvyšuje aj čistotu farieb a efektivitu.

Spoločnosť Acer s radosťou rozširuje rady svojich špičkových herných monitorov o dva modely s kvantovými bodkami, aby bolo hranie hier ešte realistickejšie než kedykoľvek predtým. 4K rozlíšenie pri obnovovacej frekvencii 144Hz v kombinácii s technológiou Acer HDR Ultra u monitoru Predator X27 prináša oslnivý obraz, ktorý musíte vidieť aby ste uverili. Nový monitor Predator Z271UV tiež nadchne herných nadšencov svojim bohatým farebným gamutom a podmanivým zakriveným displejom.

Victor Chien, prezident divízie Digital Display Business spoločnosti Acer

Predator X27: Neuveriteľná paráda

Predator X27 od Aceru vykresľuje úžasne živý obraz bez rozmazania pohybu, a to vďaka obrovskému rozlíšeniu 4K (3840 x 2160px) pri obnovovacej frekvencii 144Hz, rýchlej dobe odozvy 4ms a špičkovej hodnote jasu 1000nitov. Vďaka technológii Acer HDR Ultra ponúka najvyššiu možnú kvalitu kontrastu s vysokým dynamickým rozsahom, ktorý má na svedomí aj pokročilé lokálne stmievanie LED podsvietenia v 384 individuálne riadených zónach svietiacich len vtedy keď je to treba.

Predator Z271UV: Úchvatný obšírny pohľad

Monitor Predator Z271UV od Aceru má rozlíšenie WQHD (2560 x 1440px) na zakrivenom 1800R paneli, ktorý dosahuje rovnakej vzdialenosti každého rohu obrazovky od očí hráča. Monitor sa môže pochváliť bezrámovým dizajnom ZeroFrame, ktorý je ideálny pre viacmonitorové riešenia, a poskytuje veľkolepú šírku farieb pokrývajúcu 125% farebného priestoru sRGB. Je extrémne rýchly, len 1ms (natívne 3ms) odozva takmer úplne eliminuje rozmazanie pohybu a nechýba ani podpora pretaktovania obnovovacej frekvencie až na 165Hz.

Oba nové herné monitory majú široké pozorovacie uhly až 178° vertikálne aj horizontálne. Pre pokročilý komfort u nich nechýba technológia Acer VisonCare s funkciami Flickerless, BlueLightShield, ComfyView a low dimming, ktoré pomáhajú znižovať únavu očí počas dlhého hrania. Predator GameView umožňuje hráčom presnú úpravu farieb, nastavenie zamerovacieho bodu pre dosiahnutie skvelej presnosti streľby a úpravu posledných hladín čiernej farby pre zreteľnejšie pozorovanie nepriateľov.

Ponorte sa do 4K zážitku

Vzhľadom k tomu, že dokážu projektory Acer H7850 a V7850 premietať ostrý obraz s uhlopriečkou až 120°, si môžu používatelia vychutnať úžasnú kvalitu obrazu, ktorú prináša rozlíšenie 4K. Oba projektory sa môžu pochváliť viac než 8,3 milióna pixelov a technológiou TI XP, vďaka ktorej ožijú aj tie najjemnejšie detaily obrazu. S tým, ako prevládajú online videoslužby, je prémiový 4K obsah dostupnejší než kedykoľvek predtým. Tieto projektory používateľom umožňujú vychutnať si zážitok z ultravysokého rozlíšenia na veľkej obrazovke bez toho aby museli navštíviť kino.

Kompatibilita s HDR pre ohromujúcu realitu

Ako projektor Acer H7850, tak aj V7850, je kompatibilný s funkciou HDR, ktorá zaisťuje reprodukciu väčšieho dynamického rozsahu s väčším kontrastom a širším rozsahom jasu. Projektory sa prispôsobia svetlejším scénam, takže sú jasné záblesky zreteľnejšie, zatiaľčo v tmavších scénach dochádza k zachovaniu bohatého množstva čiernych odtieňov a odkrytie detailov ukrytých typicky v tieňoch vďaka väčšej celkovej svietivosti. Oba projektory poskytujú vďaka funkcii DynamicBlack a analýze jednotlivých snímkov vrátane dynamickej úpravy výkonu lampy pre optimalizáciu úrovne čiernej farby ohromný kontrast až 1000000:1.

Absolútne plynulá akcia vďaka funkcii AcuMotion

Projektory H7850 a V7850 taktiež podporujú vlastnú technológiu AcuMotion od Aceru, ktorá zlepšuje jas snímkov a rýchlo sa pohybujúcich scén a znižuje mieru rozmazania pohybu. Vytvára medziľahlé rámce a vkladá ich medzi existujúce, čo zabraňuje nežiaducemu blikaniu, takže sú tieto projektory ideálnou voľbou pre sledovanie akčných filmov či hranie hier. Oba sú vybavené funkciou pre úsporu energie Acer ExtremeECO, ktorá môže znížiť spotrebu energie až o 70% a predĺžiť životnosť lampy až o 15000 hodín.

Monitor ProDesigner PE320QK pre tvorcov obsahu

Nový monitor ProDesigner PE320QK od Aceru sa môže pochváliť mimoriadne vysokým rozlíšením 4K (3840 x 2160px) pre zobrazenie vysoko kvalitných snímkov s úžasnými detailami. Fotografovia, videoeditori a ďalší pracovníci v kreatívnom priemysle u tohto monitoru ocenia technológiu HDR Xpert, ktorá zvyšuje jas pre vyšší kontrast medzi svetlom a tmou, a zároveň pokrýva širší gamut pre skutočne živé farby. Elegantná konštrukcia monitoru ZeroFrame prakticky eliminuje rám okolo displeja pre ničím nerušené vizuálne zážitky s pridanou hodnotou v podpore štýlového vzhľadu, ktorý urobí každú kanceláriu modernejšou.

Monitor je vybavený reverzibilným konektorom USB-C pre ľahké pripojenie a nabíjanie zariadení aj pre menší neporiadok na stole, k čomu prispieva aj funkcia Power Delivery s výkonom až 85W. Monitor ProDesigner PE320QK produkuje presné farby s veľmi nízkou farebnou odchýlkou Delta E < 1, podporuje 130% farebného priestoru sRGB a 95% priestoru DCI-P3. Tieto monitory sú taktiež vybavené technológiou Acer VisionCare, ktorá znižuje namáhanie a únavu očí počas dlhých sedení pred nimi.

Zdroj: Acer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk