Zbrusu nové notebooky Acer Swift a Aspire

Zbrusu nové notebooky Acer Swift a Aspire

 

Nové elegantné notebooky Swift prinášajú štýlový vzhľad pre životný štýl na cestách, notebooky Aspire zasa ponúkajú vysoký výkon pre každodenné činnosti.

Spoločnosť Acer predstavila dva nové prírastky do svojej rady notebookov Swift, a to Acer Swift 3 a Swift 1, oba s predinštalovaným systémom Windows 10. Acer Swift 3 je elegantné a ľahko prenosné zariadenie s vysokým výkonom, ktoré je ideálne na prácu na cestách či kdekoľvek inde. Ultraľahký Swift 1 zasa používateľom ponúka základné funkcie pre produktívnu prácu v kancelárii či v učebni a krásny dizajn - to všetko za prívetivú cenu.

Acer Swift 3 - Nezbytné funkcie za atraktívnu cenu

Notebook Acer Swift 3 má hmotnosť 1,8kg, hrúbku len 17,95mm a môže sa vďaka robustnému telu z kartáčovaného hliníka pochváliť elegantnou, ľahkou a pritom robustnou konštrukciou s povrchom príjemným na dotyk. Je osadený procesormi Intel Core 7. generácie, grafikou Intel HD alebo NVIDIA GeForce a ponúka až 10-hodinovú výdrž na batérii, ktorá používateľom umožní pracovať po celý deň. Okrem toho ponúka Swift 3 aj ďalšie nepostrádateľné funkcie pre dosiahnutie maximálnej produktivity práce. Ide napríklad o 14" alebo 15,6" FullHD IPS displej s matným povrchom, rýchle 512GB SSD alebo 1TB pevný disk, až 8GB pamäti a 2x2 MIMO 802.11ac Wi-Fi pre rýchle a spoľahlivé pripojenie k internetu.

Medzi ďalšie nezbytné funkcie patrí port USB 3.1 typu C a HDR webkamera. Nechýba ani voliteľná podsvietená klávesnica, ktorá umožňuje bezproblémové písanie v horšie osvetlenom prostredí alebo veľký Precision Touchpad. Špeciálna edícia notebook Swift 3 je dostupná s vrchným krytom vystuženým sklom Corning Gorilla Glass, ktoá poskytuje jedinečnú flexibilitu v možnosti vybavenia horného krytu fotorealistickými obrázkami, navyše je veľmi trvanlivé a odolné voči poškodeniu.

Acer Swift 3 budú k dispozícii v júni za ceny od 649€.

Acer Swift 1 - Ľahký notebook pre používateľov s nízkym rozpočtom

Ľahký a cenovo výhodný notebook Swift 1 je ideálnou voľbou napríklad pre študentov či iných používateľov s omedzeným rozpočtom. Má všetky dôležité funkcie pre vysokú produktivitu prakticky kdekoľvek. Swift 1 sa môže pochváliť celokovovým šasi s hrúbkou 14,95mm a hmotnosťou len 1,3kg, pričom je k dispozícii v troch farebných prevedeniach - Pure Silver, Luxury Gold a Sakura Pink.

Vďaka svojej 10-hodinovej výdrži na batérii je Swift 1 spoľahlivým notebookom, u ktorého vám po celom dni zostane ešte ďalších niekoľko hodín na štúdium či zábavu. Swift 1 je vybavený 13,3" FullHD IPS displejom, procesorom Intel Pentium alebo Celeron, 4GB pamäti a buď 64GB, 128GB alebo 256GB SSD či eMMC úložiskom. Rovnako ako Swift 3 sa aj Swift 1 môže pochváliť 2x2 MIMO 802.11ac Wi-Fi pre rýchle a bezproblémové pripojenie.

Acer Swift 1 budú k dispozícii v júni za ceny od 399€.

Oba notebooky podporujú funkciu Windows Hello - sú vybavené snímačom odtlačkov prstov pre rýchle a bezpečné prihlásenie, zatiaľčo im certifikácia Skype for Business zaisťuje krištáľovo čistú komunikáciu bez oneskorenia a skvelé zážitky s asistentkou Cortana.

Aspire 1 - Základ pre éru cloudu

Aspire 1 bol navrhnutý tak, aby bol tým pravým pre používateľov, ktorí hľadajú notebook pre zdieľanie obsahu s rodinou, pre surfovanie na internete alebo pre tých, ktorí skrátka chcú druhé zariadenie. Jeho súčasťou je ročné predplatné balíku Office 365 Personal a 1TB priestoru na cloudovom úložisku OneDrive. Vďaka bezdrôtovej technológii 802.11ac, trikrát rýchlejšej oproti tradičným technológiám, jednému portu USB 3.0, dvoma portom USB 2.0, rozhranie HDMI a ethernetu má Aspire 1 zaručenú bezproblémovú konektivitu. Tento 14" notebook je osadený procesorom Intel Celeron alebo Pentium s 32GB alebo 64GB eMMC pamäti, 4GB operačnej pamäti DDR3L a grafikou Intel HD, pričom sa môže pochváliť až 9-hodinovou výdržou na batérii. To všetko je usadené v elegantnom šasi s hrúbkou menšou než 18mm a celkovú hmotnosť púhych 1,65kg.

Acer Aspire 1 budú k dispozícii v júni za ceny od 259€.

Aspire 3 - Pre každodennú prácu

V náväznosti na rovnaký dizajn notebooku Aspire 1, boli notebooky Aspire 3 obohatené o vyšší výkon pre náročnejšie nasadenie pri sledovaní multimédií. Aspire 3 je vybavený buď 14" HD, 15,6" HD alebo 15,6" FullHD displejom a procesorom Intel Core, Celeron či Pentium spoločne s až 12GB pamäti. Taktiež sa môže pochváliť technológiou Acer BlueLightShield, ktorá znižuje mieru vystavenia modrému svetlu, čo napomáha k zníženiu únavy očí.

Acer Aspire 3 budú k dispozícii v júni za ceny od 399€.

Aspire 5 - Pracant, ktorý vyčnieva z davu

Notebook Aspire 5 sa môže pochváliť lepšími schopnosťami aj dizajnom, aby spĺňal aj náročnejšie požiadavky používateľov a ich životného štýlu - je to spoľahlivý pracant pre každého, kto potrebuje tvoriť a zdieľať najrôznejší obsah. nech už používatelia budú upravovať fotografie alebo publikovať on-line, je Aspire 5 základným nástrojom, s ktorého pomocou si ľahko zorganizujú svoj rušný život.

Aspire 5 je osadený procesorom až Intel Core 7. generácie, najnovšou grafikou NVIDIA GeForce a až 20GB pamäti DDR4-2400MHz. Čo sa týka úložiska, bude na výber z celej rady možností od pevného disku s kapacitou až 2TB po M.2 SSD s kapacitou až 256GB.

Vylepšený multimediálny výkon je to, čím Aspire 5 jednoznačne vyčníva z davu. Jeho 15,6" HD alebo FullHD displej s technológiou IPS poskytuje konzistentné farby aj obraz zo širokých pozorovacích uhlov. Technológia Acer TrueHarmony prináša živý zvuk, zatiaľčo dvojica digitálnych mikrofónov s technológiou Acer Purified Voice zaisťuje skvelé fungovanie hlasovej asistentky Cortana. Okrem toho certifikácia Skype for Business zaisťuje krištáľovo čistú komunikáciu bez oneskorenia. Pre pripojenie ďalších periférií slúži port USB 3.1 Gen 1 typu C, port USB 3.0 s podporou nabíjania zariadení aj pri vypnutom notebooku a ďalšie dva porty USB 2.0.

Acer Aspire 5 budú k dispozícii v júni za ceny od 549€.

Aspire 7 - Vysoký výkon pre tvorcov obsahu

Na špici línie Aspire sedí notebook Aspire 7, ktorý je určený pre profesionálov, ako sú dizajnéri a pre každého, kto potrebuje špičkové schopnosti a výkon, aby boli uspokojené jeho profesné ambície.

Vo vnútri páčivého šasi notebooku Aspire 7 sa ukrýva výkonný procesor Intel Core 7. generácie a grafická karta až NVIDIA GeForce GTX 1060. Aby mohli používatelia čo najlepšie využiť všetok tento výkon, je Aspire 7 osadený až 32GB pamäti DDR4-2400MHz a až 2TB pevným diskom a až 512GB M.2 SSD. Aspire 7 je taktiež vybavený HD kamerou HDR, zatiaľčo funkcia Dolby Audio Premium poskytuje skvelé zážitky z multimédií.

Acer Aspire 7 budú k dispozícii v júli za ceny od 899€.

Zdroj: Acer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk