Acer rozširuje rady svojich 2v1 zariadení o výkonné a pritom bezhlučné modely

Acer rozširuje rady svojich 2v1 zariadení o výkonné a pritom bezhlučné modely

 

Spoločnosť Acer predstavila najnovšie prírastky do svojej rady populárnych zariadení 2v1 Switch o dva nové modely Switch 5 a Switch 3 s vysokým výkonom a absolútne tichým pasívnym chladením.

Na dotykovom displeji oboch týchto nových notebookov je možné pomocou aktívneho pera Acer Active Pen kresliť, tvoriť poznámky alebo vďaka Windows Ink tvoriť anotácie v dokumentoch či fotografiách.

Používatelia si osvojili flexibilitu konštrukcie 2v1, ktorá im toho, nech už v režime notebook či tablet, pomáha zvládnuť počas dňa viac. Rada Acer Switch je odteraz schopná osloviť väčšie množstvo zákazníkov, nech už hľadajú zariadenie, ktoré im poskytne najnovšie funkcie a výkon alebo potrebujú dostupnejšiu variantu pre svoje štúdium, prácu a voľný čas.

James Lin, generálny riaditeľ divízie firemných a odnímateľných notebookov spoločnosti Acer

Pasívne chladený Switch 5 je výkonný, tichý a spoľahlivý

Switch 5 je prvým zariadením od Aceru osadený 7. generáciou procesorov Intel Core i7 a i5, vďaka ktorým prináša vysoký výkon pre tých čo ho potrebujú. Vstavaný snímač odtlačkov prstov na zapínacom tlačidle overuje používateľa a poskytuje mu rýchly prístup k projektom. Vďaka patentovanému automaticky výsuvnému stojanu je možné jednoducho jednou rukou nastaviť uhol sklonu Switch 5, čím je dosiahnuté väčšie pohodlie v každom scenári.

Switch 5 taktiež využíva pasívny systém chladenia LiquidLoop, ktorý sa stará o efektívny chod zariadenia bez šumenia ventilátora. Chladenie navyše nevyžaduje odvetrávanie, ktoré by kvôli hromadeniu prachu mohlo ohroziť spoľahlivosť zariadenia. Switch 5 sa môže pochváliť výdržou batérie až 10,5 hodiny a elegantným, moderným telom z eloxovaného hliníka so žiarivým 12" dotykovým displejom s technológiou IPS. Zariadenie poskytne pôsobivé rozlíšenie 2160 x 1440px a grafiku Intel HD Graphics 620.

Acer Switch 5 bude k dispozícii v júli za cenu od 1099€.

Switch 3 prináša flexibilitu 2v1 aj v prípade nižšieho rozpočtu

Switch 3 sa môže pochváliť vynikajúcou praktickosťou a výkonom ideálnom pre študentov, rodiny a každého, kto hľadá skvelú celkovú úžitkovú hodnotu. Zariadenie využíva procesory Intel Pentium a Celeron, ktoré poskytujú solídny výkon pre každodennú prácu a až 8-hodinovú výdrž na batérii. 12,2" displej poskytuje presné 10b dotykové ovládanie, široké pozorovacie uhly až 178° a FullHD rozlíšenie.

Acer Switch 3 bude k dispozícii v júli za cenu od 499€.

Tenké a ľahké zariadenia 2v1; pripravené k pripojeniu

Zariadenia 2v1 Switch 5 a Switch 3 sú k dispozícii s dostatočnou kapacitou úložiska aj operačnej pamäti. Switch 5 má 256GB alebo 512GB PCIe SSD a až 8GB pamäti LPDDR3. Switch 3 má 32GB, 64GB alebo 128GB eMMC úložiska a až 4GB pamäti LPDDR3. Oba modely disponujú čítačkou MicroSDXC pamäťových kariet, rýchlym 5Gb/s portom USB 3.1 typu C, ďalším klasickým portom USB 3.1 typu A a rozhraním Bluetooth 4.0.

Acer Switch 5 je tenký a ľahký, má rozmery 292 x 12 x 201,8mm a váži len 1,27kg pri spojení tabletu s klávesnicou. Samotný tablet má hrúbku len 9,6mm a váži 0,92kg. Switch 3 má rozmery 295 x 16,3 x 201mm a váži 0,9kg pri spojení tabletu s klávesnicou, samotný tablet má hrúbku len 9,95mm.

Zdroj: Acer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk