ASUS ROG Gladius II - myš pre FPS hráčov

ASUS ROG Gladius II - myš pre FPS hráčov

 

ASUS predstavil myš ROG Gladius II, nástupcu populárnej optickej hernej myši ROG Gladius.

Určená pre FPS hry

Myš ROG Gladius II je herná myš optimalizovaná pre FPS hry, zvlášť vytvarovaná pre pravákov. Je vybavená špeciálnymi tlačidlami s prispôsobiteľným odporom pri kliknutí. Vďaka tomu si ju hráči môžu prispôsobiť presne podľa svojich preferencií a zároveň predĺžiť životnosť myši výmenou opotrebiteľných spínačov. Gladius II používa odolné spínače Omron, ktoré zaručujú životnosť minimálne 50 miliónov kliknutí. V balení je navyše ďalšia dvojica kvalitným spínačov Omron japonskej výroby určená pre hráčov, ktorí preferujú vlastný štýl a stisk tlačidiel.

Myš je vybavená DPI prepínačom, ktorý umožňuje okamžité prepínanie medzi dvoma odlišnými úrovňami citlivosti. DPI tlačidlo umožňuje znížiť DPI na minimum a zamerať cieľ s väčšou presnosťou alebo sa rýchlejšie posúvať po obrazovke. Akonáhle hráč toto tlačidlo uvoľní, DPI sa nastaví naspäť do svojich pôvodných hodnôt. Gladius II využíva kvalitný optický senzor s 12000 DPI zaisťujúci rýchlosť, presnosť a rozlíšenie potrebné pre čo najlepšie herné zážitky.

Myš so svetelnými efektami

Svetelná technológia ASUS Aura RGB dáva hráčom možnosť vyberať z viac než 16 miliónov farieb a niekoľko prednastavených svetelných efektov tak, aby odrážali ich vlastný štýl a osobnosť. Navyše je možné synchronizovať RGB osvetlenie myši ROG Gladius II s ďalšími produktmi ASUS, ktoré podporujú technológiu Aura Sync, a vylepšiť tým vzhľad svojej PC zostavy podľa svojich predstáv.

Aura Sync umožňuje používateľom synchronizovať svetelné efekty prepojením hernej myši Gladius II a základných dosiek ASUS a ďalších kompatibilných komponentov. Synchronizácia osvetlenia medzi ROG Gladius II a klávesnicou ROG Claymore je možné dosiahnuť iba stlačením klávesovej skratky ROG Sync. Softvérový nástroj ROG Armoury dovoľuje hráčom prispôsobiť svetelné efekty Aura RGB, upraviť výkon, nastaviť citlivosť myši, prenastaviť tlačítka či vytvoriť profily nastavenia prostredníctvom intuitívneho rozhrania.

Hranie doma aj na LAN párty

Myš ROG Gladius II je vybavená dvojmetrovým pleteným káblom pre domáce použitie a metrovým gumovým káblom, ktorý hráči ocenia nielen na LAN párty. Tento odnímateľný dizajn hráčom prináša jednoduchú správu kabeláže a zároveň im šetrí starosti s deformáciou kábla. Špeciálny mechanizmus drží kábel na svojom mieste, zároveň však uvoľnením zámku umožňuje jednoduchým spôsobom microUSB kábel odpojiť. Myš sa dodáva s prenosným vrecúškom ROG pre praktickú ochranu myši na cestách.

ASUS ROG Gladius II sa v Českej republike a na Slovensku predáva za cenu 2399Kč, resp. 94€.

Technické špecifikácie
Spínače Omron D2FC-F-K (50M), vymeniteľné spínače Omron D2F-01F
Senzor Optický, 12000 DPI, rýchlosť 250 IPS, zŕychlenie 50G
Kompatibilita s OS Windows 7 a vyššie
Konektivita USB 2.0
Rozmery 126 x 67 x 45mm
Hmotnosť 110g bez kábla
Zdroj: ASUS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk