Genesis predstavuje novú hernú myš Xenon 200 s RGB podsvietením

Genesis predstavuje novú hernú myš Xenon 200 s RGB podsvietením

 

Nový model úspešne zapĺňa RGB medzeru v ponuke herných myší značky Genesis.

Nedielnou súčasťou vybavenia myší s týmto typom podsvietenia je kvalitný ovládací softvér, ktorý umožňuje ukladať makrá, editovať profilové nastavenia a samozrejme meniť svetelné režimy. Myš je vybavená ôsmimi programovateľnými tlačidlami a navyše špeciálnym "snajperským" tlačidlom, ktoré pri stlačení zníži hodnotu DPI a hráč tak môže v priebehu hry presnejšie zamieriť.

Myš používa optický snímač Avago 5050, ktorý poskytuje maximálne rozlíšenie až 3000 DPI. Hráč môže prepínať medzi 4 úrovňami citlivosti pomocou špeciálneho tlačidla alebo rolovacím tlačidlom. Hodnota snímkovania je 1000Hz, čo zaisťuje rýchle reakčné časy.

Genesis garantuje, že odolnosť a konštrukcia myši Xenon 200 je na vysokej úrovni. Myš je vybavená obľúbenými spínačmi Huano s životnosťou 10 miliónov kliknutí. Výrobca navyše vyzdvihuje ergonomické kvality myši. Bočné strany majú gumové gripy, ktoré zaisťujú spoľahlivé a pevné uchopenie a držanie myši.

Genesis Xenon 200 je dostupná prostredníctvom siete internetových obchodov s odporúčanou koncovou cenou 459Kč (cca. 17€).

Technické špecifikácie
Typ snímača Avago 5050, optický
Max. rozlíšenie 3000 DPI
Spínače Huano
Snímkovanie 1000Hz
Ďalšie 8 programovateľných tlačidiel, RGB podsvietenie
Zdroj: Genesis

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk