Podsvietená obojstranná podložka pod myš SteelSeries QcK Prism

Podsvietená obojstranná podložka pod myš SteelSeries QcK Prism

 

Prvá podložka pod myš s dvojstranným povrchom a RGB podsvietením na svete.

SteelSeries QcK Prism je vyvedená v čiernej farbe a disponuje protišmykovou pogumovanou základňou. Obvod tvorí súvislá linka s 12 zónami RGB podsvietenia, vnútorná časť predstavuje vymeniteľná dvojstranná podložka. Napájací kábel je umiestnený na ľavej strane a nebráni tak v pohybe myši.

Každý aspekt tejto špeciálnej podložky pod myš bol vyrobený s konkrétnym úmyslom ponúknuť špičkový výkon, pútavé podsvietenie a bočné vedenie kábla, ktoré neruší pohyb myši.

Jason Christian, manažér SteelSeries zodopovedný za periférie

Novinka dáva používateľom možnosť zvoliť si medzi prémiovým pevným plastom pre rýchly sklz a tkaninou z mikrovláken pre extra jemný a istý pohyb. Podsvietenie je dostupné cez dodávaný softvér GameSense a umožňuje prepojiť rôzne situácie v hre s vzhľadom podložky. Svoju vizualizáciu tak môže mať napríklad nízky stav nábojov v zásobníku, zdravie či časovač a mnoho ďalších. Zároveň je k dispozícii funkcia Prism Sync, ktorá synchronizuje jednotlivé používateľom predvolené svetelné efekty naprieč perifériami SteelSeries podporujúcimi túto funkciu.

SteelSeries QcK Prism je k dispozícii prostredníctvom webu SteelSeries.com za cenu 74,99€.

Zdroj: SteelSeries

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk