• Hlavná stránka
  • HW
  • Novinky
  • Vďaka technológii BlasterX Acoustic Engine získaš z reproduktorov Sound BlasterX Kratos S5 a S3 oveľa viac
Vďaka technológii BlasterX Acoustic Engine získaš z reproduktorov Sound BlasterX Kratos S5 a S3 oveľa viac

Vďaka technológii BlasterX Acoustic Engine získaš z reproduktorov Sound BlasterX Kratos S5 a S3 oveľa viac

 

Technológia BlasterX Acoustic Engine umožňuje používateľom získať vylepšenú úroveň realizmu zvuku s pohlcujúcim virtuálnym 7.1 priestorovým zvukom, jasnejším signálom a silnejšími basmi.

Spoločnosť Creative zdôraznila kľúčovú technológiu špeciálne navrhnutú pre reproduktory Sound BlasterX Kratos S5 a S3: BlasterX Acoustic Engine. Softvér s technológiou BlasterX Acoustic Engine je navhrnutý tak, aby vylepšil zvukový zážitok používateľa PC vďaka výkonným 2.1 reproduktorom na úplne novú úroveň v hrách, filmoch a hudbe.

Kratos S5: Softvér Sound Blaster Connect s technológiou BlasterX Acoustic Engine Pro

Ak váš počítač nedisponuje špeciálnou zvukovou kartou, nemajte obavy. Kratos S5 s USB pripojením umožní zažiť digitálny bezstratový zvuk a vyššiu úroveň zvukového realizmu s pohlcujúcim virtuálnym 7.1 priestorovým zvukom, jasnejšími signálmi a zvýraznením basov pomocou technológie BlasterX Acoustic Engine Pro nachádzajúcej sa v softvérovom balíku BlasterX Acoustic Engine Pro pre PC.

Softvér Sound Blaster Connect je vybavený aj prednastavenými zvukovými profilmi pre špičkové herné tituly akými sú Call of Duty, Counter-Strike a Battlefield 1, ktoré zdokonaľujú zvukové signály v každej hre na nové úrovne realizmu, pohltenia do hry a určenia presnosti polohy. Používatelia si tiež môžu profily prispôsobovať podľa ich obľúbeného obsahu pre dokonalý herný zvukový zážitok. Taktiež je možné vyladiť svetelné efekty reproduktorov Kratos S5, aby vytvorili perfektný herný priestor. Sound Blaster Connect je k dispozícii aj pre najnovšie zariadenia Sound BlasterX Pro-Gaming s podsvietením Aurora Reactive, ako sú podmonitorový audio systém Katana, herná myš Siege M04 a mechanická klávesnica Vanguard K08.

Dostupné pre Windows, plne prispôsobiteľný softvér Sound Blaster Connect poskytuje používateľom plnú kontrolu nad svojim produktom, vďaka dobre zorganizovanému a ľahko použiteľnému rozhraniu, ktoré umožňuje jednoduchý prístup a výber funkcií a vylepšení, ktoré ponúka.

Sound Blaster Connect Panel

Sound Blaster Connect panel dáva používateľom prehľad o ich všetkých zvukových a vizuálnych nastaveniach, kde si zároveň môžu jednoducho zobraziť aktuálne a často používané nastavenia alebo si ich rýchlo prispôsobiť podľa potreby.

Technológie BlasterX Acoustic Engine

Každá zo zvukových možností, vrátane prednastavených titulov je poháňaná technológiou BlasterX Acoustic Engine:

  • Immersion (pohltenie) umožňuje používateľom vychutnať si skutočný zvuk s prirodzeným zmyslom pre hĺbku zvuku, priestrannosť a priestorové efekty z daného obsahu.
  • Crystalizer umožňuje používateľom počuť zvuk tak, ako ho pôvodne autor alebo zvukový dizajnér hry vytvoril s obnovenými zvukovými detailami, ktoré sa kvôli kompresii stratili.
  • Smart Volume minimalizuje náhle zmeny hlasitosti. Zvoľte automatickú normalizáciu hlasitosti podľa vášho prehrávania alebo inteligentne znížte hlasitosť pre neskoré nočné seansy.
  • Dialog+ zdokonaľuje hlasy vo filmoch, hudbe a hrách pre ešte jasnejší dialóg. Počujte rozhovor cez skladbu a okolité šumy.

Vylepšenia a efekty hlasovej komunikácie

Sound Blaster Connect je vybavený celou radou hlasových vylepšení, ako sú technológia CrystalVoice pre zdokonalenú komunikáciu v hre. Používatelia si môžu tiež zmeniť hlas, toto je obzvlášť užitočné, keď si používateľ pripojí slúchadlá alebo mikrofón k reproduktorom Kratos S5 prostredníctvom ľahko prístupného ovládača zvuku.

  • Noise Reduction (redukcia hluku) eliminuje nežiadúci hluk na pozadí počas komunikácie v hre.
  • Acoustic Echo Cancellation (rušenie akustickej ozveny) eliminuje ozveny pre zníženie rušenia počas hry

  • Voice Morph umožňujú používateľom vychutnať si zábavu zmenou ich hlasu na rôzne postavy priamo počas hrania hry, game castingu alebo nahrávania.

Nastaviteľné podsvietenie

Používatelia si môžu vybrať alebo prispôsobiť RGB podsvietenie podľa nálady alebo priestoru.

BlasterX Acoustic Engine Lite pre Kratos S3

Používatelia reproduktorov Kratos S3 si môžu vychutnať celý rad predvolených herných profilov pomocou softvéru BlasterX Acoustic Engine Lite. Používatelia si môžu vybrať z piatich predvolených herných žánrov a vybrať si aj optimálne zvukové prostredie pre danú hru a vychutnať si hranie hier so všetkými optimalizáciami reproduktora.

Stiahnite si technológiu BlasterX Acoustic Engine

Softvér Sound Blaster Connect pre reproduktory Kratos S5 nájdete tu www.creative.com/kratoss5. Softvér BlasterX Acoustic Engine Lite pre reproduktory Kratos S3 si môžete stiahnuť tu www.creative.com/kratoss3.

Sound BlasterX Kratos S5 je dostupný za odporúčanú cenu 159,99€ a Kratos S3 je dostupný za odporúčanú cenu 89.99€.

Zdroj: Creative

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk