Tenký herný notebook Acer Predator Triton 700 s grafikou GTX 1080

Tenký herný notebook Acer Predator Triton 700 s grafikou GTX 1080

 

Netrpezlivo očakávaný ultratenký herný notebook Predator Triton 700 je v popredí a centrom pozornosti na výstave spoločnosti Acer na veľtrhu Computex Taipei. Vyznačuje sa neuveriteľne štíhlou konštrukciou, najnovšou grafikou a procesormi s najmodernejšou technológiou chladenia.

Predator Triton 700 je osadený vysoko výkonnou (pretaktovateľnou) grafikou NVIDIA GeForce GTX 1080 a procesorom Intel Core siedmej generácie so štandardným napätím a to v hliníkovom tele s hrúbkou len 18,9 mm. Umožňujú to najmodernejšie kovové ventilátory AeroBlade 3D od Aceru so zvýšeným prietokom vzduchu o 35 percent, hoci zaberajú v notebooku menej priestoru. Dvojica NVMe PCIe SSD zapojených v režime RAID 0 a až 32 GB pamäte DDR4 SDRAM 2400 MHz sa stará o špičkový výkon celého systému.

Predator Triton 700 využíva Max-Q, inovatívny prístup spoločnosti NVIDIA pre návrh najtenších, najrýchlejších a najtichších herných notebookov. Max-Q, neoddeliteľná súčasť poslania misií agentúry NASA vyslať človeka do vesmíru, je definovaný ako bod, v ktorom sa maximalizuje aerodynamické namáhanie na rakete pri prelete atmosférou. Konštrukcia rakety je tak precízne navrhnutá okolo Max-Q. NVIDIA aplikovala podobnú filozofiu pri návrhu herných notebookov, čo spoločnosti Acer umožňuje vyrábať notebooky, ktoré sú oproti produktom predošlej generácie tenšie a majú vyšší grafický výkon.

Aby ponúkol Predator Triton 700 pripravený na VR skutočne podmanivé herné zážitky, poskytuje jasný a živý obraz na 15,6" Full HD IPS displeji s podporou technológie NVIDIA G-SYNC pre neuveriteľne plynulé hranie hier. Priestorový zvuk Dolby Atoms a technológia Acer TrueHarmony prináša dokonalý zvuk s bohatou akustikou, zatiaľ čo certifikácia Skype for Business zaisťuje čisté konverzácie bez oneskorenia.
Medzi výkonné funkcie tohto notebooku patrí sieťové riešenie Killer DoubleShot Pro a rozhranie Thunderbolt 3, ktoré poskytuje rýchlosť prenosu dát až 40 Gb / s a ​​podporu 4K video výstupu. Predator Triton 700 je tiež vybavený dvoma portami USB 3.0 (s podporou USB nabíjania aj pri vypnutom notebooku), jedným portom USB 2.0, portom HDMI 2.0, jedným konektorom DisplayPort a gigabitovým ethernetovým portom pre tých, ktorí uprednostňujú pripojenie pomocou kábla. Sieťové pripojenie spravuje technológia Killer DoubleShot Pro, ktorá vyberie najrýchlejšie pripojenie k sieti (ethernet či bezdrôtové pripojenie) a pošle všetok prevádzku s vysokou prioritou cez toto rozhranie, zatiaľ čo je štandardná prevádzka obslúžená druhým rozhraním.

Prvý z rady ultratenkých herných notebookov Predator Triton sa môže pochváliť čiernym telom s minimalistickým dizajnom s priamymi kontúrami a skosenými prednými rohmi. Veľká sklenená doska CORNING Gorilla Glass nad klávesnicou slúži ako okno do chladiaceho systému notebooku pozostávajúceho z ventilátorov AeroBlade 3D a piatich heatpipe. Zároveň funguje ako Precision Touchpad.
Žiadny herný notebook sa samozrejme nezaobíde bez mechanickej klávesnice, ktorá poskytuje uspokojivé písanie a rýchle a presné reakcie. Klávesy sú vybavené RGB podsvietením a možno ich individuálne naprogramovať. Softvér PredatorSense umožňuje hráčom ovládať a prispôsobiť chod životne dôležitých komponentov notebooku Predator Triton 700 z jediného centrálneho rozhrania, či už ide o osvetlenie, klávesové skratky, ovládanie otáčok ventilátorov alebo o všeobecné monitorovanie systému.

Cena a dostupnosť

Herný notebook Predator Triton 700 bude v oblasti EMEA k dispozícii v auguste za cenu od 3 399 €.

Zdroj: Acer, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk