MSI a SteelSeries predstavujú spoločné riešenie podsvietenia

MSI a SteelSeries predstavujú spoločné riešenie podsvietenia

 

SteelSeries a MSI prepájajú svoje softvérové ​​a hardvérové ​​technológie. Prvým spoločne inovovaným produktom je základná doska MSI Z270 Gaming Pro Carbon.

MSI Z270 Gaming Pre Carbon je svetovo prvou základnou doskou podporovanou intuitívnym softvérovým riešením SteelSeries Engine, ponúkajúcim funkcie PrismSync a GameSense. Unikátne spojenie otvára široké možnosti nastavenia RGB podsvietenia základnej dosky, resp. periférií v závislosti na užívateľských preferenciách či akciách vyvolaných v hre. MSI Mystic Light Sync, MSI Gaming App alebo SteelSeries Engine umožňujú ovládať LED podsvietenie cez PC aj chytrý telefón a to vrátane zapojených LED zariadení na skrini a herných periférií SteelSeries.

Integrovaná funkcia GameSense

SteelSeries Engine a funkcia GameSense umožňujú premeniť herný kútik v inteligentne reagujúce prostredie. Novo tak možno rôzne herné situácie, ako napríklad stav zdravia, počet nábojov v zásobníku a i. premietať prostredníctvom základnej dosky MSI Z270 Gaming Pro Carbon. Podporované sú populárne online hry ako Counter-Strike: Global Offensive, DOTA 2 alebo Minecraft.

PrismSync pre jednotný dizajn

Prostredníctvom funkcie PrismSync možno zjednotiť farebnosť a efekty podsvietenia naprieč perifériami SteelSeries a teraz tiež so základnou doskou MSI Z270 Gaming Carbon Pro.

Zdroj: SteelSeries

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk