XTRFY a Ninjas in Pyjamas predstavujú novú hernú myš

XTRFY a Ninjas in Pyjamas predstavujú novú hernú myš

 

Svetoznáma e-sport organizácia Ninjas in Pyjamas a jej značka herného príslušenstva Xtrfy oznámili uvedenie nového herného produktu. Optická herná myš Xtrfy M1 je navrhnutá od základov profesionálnymi hráčmi NiP.

Príbeh M1 sa začal písať v roku 2014, keď Ninjas in Pyjamas začali budovať vlastnú značku herného príslušenstva Xtrfy. Myš je výsledkom nekompromisného procesu pri hľadaní ideálneho tvaru, uchopení a užívateľského komfortu, a je navrhnutá, testovaná a vyladená samotnými profesionálnymi hráčmi.

Vo vnútri unikátne tvarovaného tela je myš vybavená iba odskúšanými komponentami, ktoré pozorne vybrali profesionáli. – M1 je vyrobená z vysoko výkonných komponentov, ktoré nie sú v obore novinkami. Na najvyššej úrovni hrania je kľúčom k úspechu spoľahlivosť – povedal . – Na M1 sme pracovali dlho. Táto myš položila základy pre výber materiálov našich predošlých myší – M2 a M3. Prešli sme rozsiahlym procesom od návrhu a jeho zmien, aby každý uhol na M1 bol na 100% správny, s cieľom uviesť myš na trh, až keď bude dokonalá. A teraz je konečne tu. Už sa nevieme dočkať, keď ju sprístupníme všetkým hráčom.

Erik Jensen, CTO v Xtrfy

Som nesmierne rád, že M1 je po dlhom procese konečne tu. Do jej vývoja sme vložili naše srdcia. Pre mňa osobne predstavuje ideálnu myš.

Adam „friberg“ Friberg, profesionálny hráč CS:GO

M1 bude k dispozícii v obchodoch koncom tohto roka v dvoch edíciách: v pôvodnej a v edícii M1-NiP, ktorá ponesie charakteristický symbol Ninjas in Pyjamas.

Zdroj: Xtrfy

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk