Špeciálna NVIDIA edícia klávesnice CM MasterKeys Pro L

Špeciálna NVIDIA edícia klávesnice CM MasterKeys Pro L

 

Obľúbená klávesnica od Cooler Master v zelenom habite.

Spoločnosť Cooler Master predstavila MasterKeys Pro L NVIDIA Edition. Špeciálny model klávesnice ponúka typické zelené LED podsvietenie s niekoľkými režimami, mechanické spínače Cherry MX Red, systém nastavení "on-the-fly" a dizajn využívajúci prvky spoločnosti NVIDIA.

Unikátny dizajn

Robustná klávesnica kopíruje štandardný vzhľad klávesnice MasterKeys Pro L. Klasické rozloženie kláves dopĺňa numerický blok a grafické prvky NVIDIA na vybraných klávesách. Klávesnica je cielená na fanúšikov tohto výrobcu grafických kariet, ktorého reprezentuje zelené podsvietenie umocnené bielou kovovou podkladovou doskou, ktorá napomáha intenzite odlesku.

On-the-fly systém

Intuitívny systém "on-the-fly" využíva funkčnú klávesu k nastaveniu širokého spektra možností bez nutnosti inštalácie softvéru. Možné je nastaviť niekoľko režimov podsvietenia, makier a používateľských profilov. Súčasným stlačením FN a ESC je možné klávesnicu prepnúť z herného módu do pracovného pre zamedzenie nechceného použitia makra. Samotná funkčná klávesa potom umožňuje jednoduchšiu orientáciu v on-the-fly režime len pohľadom na klávesnicu.

Cooler Master MasterKeys Pro L NVIDIA Edition bude k dispozícii v priebehu augusta za odporúčanú koncovú cenu 135€ s DPH.

Zdroj: Cooler Master

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk