MSI predstavuje X399 GAMING PRO CARBON AC

MSI predstavuje X399 GAMING PRO CARBON AC

 

MSI predstavuje základnú dosku X399 GAMING PRO CARBON AC určenú pre high-end procesory Ryzen Threadripper od značky AMD. Procesor Ryzen Threadripper 1950X je postavený na platforme socket TR4 až s 16 jadrami a 32 vláknami. Dokáže zaznamenať viac ako 3000 bodov v benchmarku Cinebench a javí sa ako nový vysoko výkonný stolný procesor.

Rovnako ako AMD, spoločnosť MSI sa neustále snaží vyvíjať herný priemysel a spracováva požiadavky hráčov. Aby bol dosiahnutý vysoký výkon pri použití nového 16 jadrového procesora Threadripper, model MSI X399 GAMING PRO CARBON AC sa zakladá na masívnom 13 fázovom (10+) dizajne s napájaním DrMOS.

MSI súčasne pre nadšencov spoločnosti RYZEN uvádza novú základnú dosku X370 GAMING M7 ACK, ktorá má 2x M2 Shield FROZR a Killer Wireless-AC v kombinácii s Killer E2500 LAN. Model dosky B350 TOMAHAWK PLUS je tiež uvedený na trh.

X399 GAMING PRO CARBON AC

Vďaka neobmedzeným možnostiam prispôsobenia a exkluzívnym herným funkciám je model GAMING PRO CARBON pripravený znovu prekvapiť, tentoraz ako AMD X399 HEDTA #1. Táto doska je prvá s plne vymeniteľnými krytmi chladiča a doplnkami X-Mounting podporujúcimi 3D tlač a modifikáciu v kombinácii s najnovšou generáciou LED MYSTIC LIGHT RGB.

MULTI-GPU TECHNOLÓGIE

Základná doska X399 GAMING PRO CARBON AC je vybavená 4x PCI-E slotmi so Steel Armor. Vďaka tomu môže GAMING PRO CARBON AC podporovať až 4-WAY NVIDIA SLI a CROSSFIRE X pre 4 grafické karty.

Trojité TURBO M.2 WITH M.2 SHIELD V2

Vychutnajte si rýchle načítanie aplikácií a hier. Funkcia Triple Turbo M.2 poskytuje výkon PCI-E Gen3 x4 s prenosovou rýchlosťou až 96 GB / s pre najnovšie SSD NVMe a Optane disky. Všetky turbo M.2 sú vybavené tepelným riešením M.2 Shield v2.

LIGHTNING USB 3.1 GEN2

MSI X399 GAMING PRO CARBON AC je vybavená najnovším radičom ASMedia ASM3142 USB 3.1. Toto USB s ASMedia 3142 ponúka vylepšenie výkonu a dosahuje vyššiu energetickú účinnosť než predchodcovia. Spotrebúva aspoň o 50% menej energie ako bývalé USB riešenie ASMedia ASM2142 USB 3.1 Gen2.

MYSTIC LIGHT & ROZŠÍRENIE farebnými prúžkami

Základná doska X399 GAMING PRO CARBON AC je dodávaná s RGB farebnými LED diódami na chladiacich a plošných spojoch. Vďaka aplikácii Mystic Light Extension môžete zladiť ďalšie periférie s RGB podsvietením. Model X399 GAMING PRE CARBON AC tiež podporuje Rainbow Stripy pre ďalšie prispôsobenie herného vybavenia. Farebné RGB prúžky s 15 vysoko kvalitnými LED diódami, ktoré možno ovládať samostatne, v kombinácii s novým 4-pinovým kolíkovým záhlavím, podporujú zobrazenie rôznych farieb súčasne.

ĎALŠIE VLASTNOSTI GAMING PRO CARBON AC

Oddelením pamäťového obvodu zaisťuje DDR4 SDRAM Boost sprevádzaný DDR4 SDRAM Steel Armor maximálny výkon a stabilitu aj pri tých najvyšších rýchlostiach pamäte. Medzi ďalšie funkcie patrí predné USB 3.1 Gen2 type C pre extrémne vysokú rýchlosť (až 10 GB / s) a MSI exkluzívny GAMEBOOST s ôsmimi rýchlosťami pre dosiahnutie najlepších zážitkov pri pretaktovaní.


X370 GAMING M7 ACK

Nová základná doska X370 GAMING M7 ACK poteší každého gamingového nadšenca. X370 GAMING M7 ACK ponúka tri nové funkcie a to najnovšie modely M.2 Shield FROZR, KILLER DoubleShot Pro a Audio Boost 4 Pro.

M.2 SHIELD FROZR

Model X370 GAMING M7 ACK má uspôsobené dva Turbo M.2 sloty pre rýchle bootovanie systému a načítanie aplikácií pri použití rýchlych SSD na báze NVMe. M.2 Shield FROZR zabráni škrteniu SSD disku. Tým, že je integrovaný spolu s chladičom, funguje ešte efektívnejšie. M.2 Shield FROZR tiež chráni M.2 SSD pred poškodením a s dizajnovým krytom vylepšuje celkový vzhľad systému.

KILLER DOUBLESHOT PRO

Killer DoubleShot Pro umožňuje pripojenie konektorov Killer Ethernet a adaptéra Killer Wi-Fi, aby spoločne vytvorili najlepšie riešenie pre online siete. Správca Killer Network Manager rozhoduje, ktorá aplikácia beží na ktorom pripojení. Kombinácia technológie Killer Wireless-AC 1535 s technológiou ExtremeRange vám poskytne maximálnu priepustnosť až 1.867 Gbps pre dosiahnutie najlepšieho herného zážitku.

AUDIO BOOST 4 PRO

X370 GAMING M7 ACK tiež poskytuje najlepšie audio riešenie pre nadšených hráčov. Systém Audio Boost 4 PRO s dvoma audio procesormi, je krytý voči EMI žiareniu, zvukový čip má tiež vstavaný zosilňovač. Ten vám umožní vychutnať si čistý zvuk ako v stereo tak v priestore. Predné aj zadné konektory sú poháňané špeciálnym zvukovým procesorom HD, aby ste sa uistili, že získate kvalitu zvuku v štúdiovej kvalite a zároveň vám umožní prehrávať súčasne 2 rôzne zdroje zvuku.


MSI B350 TOMAHAWK PLUS

Aj vďaka prestížnemu oceneniu iF DESIGN AWARD 2017 sa základná doska B350 TOMAHAWK stala jedným z najobľúbenejších modelov. K modelu B350 TOMAHAWK PLUS bola pridaná funkcia MSI Mystic Light RGB LED, s ktorou si môžu užívatelia nastaviť svoje vlastné farebné schémy a zmeniť celkový vzhľad systému už za 1 sekundu!

OC ENGINE 2

Okrem štýlového vzhľadu B350 TOMAHAWK PLUS ponúka aj funkciu OC ENGINE 2 pre najlepší výkon. Pridanie dodatočného externého generátora pridáva užívateľom väčšiu voľnosť pri nastavovaní BCLK, s cieľom dosiahnutia maximálneho pretaktovania. Tiež zabezpečuje nižšie rušenie a spotrebu energie.

USB 3.0 Gen 2 Type - C, Turbo M.2, Steel Armor a ďalšie exkluzívne herné funkcie MSI nájdete aj na novom modeli B350 TOMAHAWK PLUS.

Zdroj: MSI

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk