Od sterea po Virtual 7.1 – Genesis predstavuje svoje produktové rady slúchadiel

Od sterea po Virtual 7.1 – Genesis predstavuje svoje produktové rady slúchadiel

 

Genesis útočí na trh slúchadiel a herných headsetov. V priebehu niekoľkých týždňov Genesis plánuje uviesť na trh nové modely slúchadiel, a tým dať hráčom počítačových hier väčšiu možnosť slobodného výberu.

Všetky typy slúchadiel so značkou Genesis majú niekoľko spoločných prvkov, ako je LED podsvietenie, veľké reproduktory, dlhý a odolný kábel, citlivé mikrofóny a robustný dizajn. Aké sú teda medzi nimi rozdiely?

Radon 600, Radon 720 a Radon 710

Produktová rada herných headsetov Radon ponúka priestorový zvuk Virtual 7.1. Toto riešenie poskytuje hráčom dokonalú ilúziu priamej účasti v hre. Navyše sú takéto slúchadlá vybavené veľkými meničmi (50mm v prípade Radon 600 a 720 a 40mm pro Radon 710), ktoré zabezpečujú vysokú kvalitu zvuku. Vstavaná zvuková karta umožňuje v prípade týchto slúchadiel meniť zvuk podľa predstáv a potrieb používateľov. Jednotlivé modely sa líšia v celkovom dizajne a v tvare náhlavovej časti.

Argon 500 a Argon 570

Tieto modely naopak poskytujú stereo zvuk. Argon 500 ponúka možnosť prispôsobiť vzhľad slúchadiel pomocou vymeniteľných magnetických náušníkov. Navyše tieto náušníky môžu byť ľahko zložené a prenášané. Argon 570 sa chváli neodymovými reproduktormi, vďaka ktorým sú slúchadlá ľahké a pohodlné.

Neon 350

Slúchadlá Neon 350, rovnako ako rada Argon, prinášajú stereo zvuk. Náušníky a náhlavová časť sú potiahnuté kožou, sú vybavené USB portom a 2 x 3,5mm jackom pre poskytovanie plnej konektivity a kompatibility.

Zdroj: Genesis

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk