HyperX predstavuje set výmenných herných kláves  pre hry typu FPS a MOBA

HyperX predstavuje set výmenných herných kláves pre hry typu FPS a MOBA

HyperX oznámil uvedenie výmenných krytov herných kláves používaných na ovládanie hier typu FPS a MOBA s úplným názvom HyperX FPS and MOBA Gaming Keycaps Upgrade Kit. Set ponúka výmenné klávesy pre obľúbené „strieľačky“ (FPS) a hry, v ktorých sa viac hráčov stretá online v aréne (MOBA).

Nech už kraľujete online arénovým hrám MOBA, ako napríklad League of Legends, alebo ste vynikajúcim AWPer v hre CS:GO, tieto klávesy sú určené pre hráčov, ktorí chcú vo svojom obore dominovať. Set výmenných herných kláves HyperX pre hry FPS a MOBA hráčom dáva možnosť prispôsobiť si „základ“ a dodať klávesnici prehľadnosť a štýl.

Výmenné klávesy HyperX sú k dispozícii v pôsobivej červenej alebo titánovej farbe a majú textúrovaný povrch, ktorý má špeciálny poťah pre väčšiu odolnosť, pričom súčasne slúži na spresnenie orientácie na klávesnici, čím prinášajú taktickú výhodu. Hráči, ktorí chcú toto rozširujúce príslušenstvo využiť čo najlepšie, by ho mali použiť v spojení s akoukoľvek hernou klávesnicou HyperX, vrátane novo oznámenej mechanickej hernej klávesnice HyperX FPS Pre Mechanical Gaming Keyboard. Set výmenných krytov kláves je kompatibilný s klávesnicami Cherry MX a dodáva sa s praktickým nástrojom na výmenu kláves.

Označenie modelu

  • HXS-KBKC1 Set HyperX FPS & MOBA Gaming Keycaps Upgrade Kit (červená)
  • HXS-KBKC2 Set HyperX FPS & MOBA Gaming Keycaps Upgrade Kit (titánová)

Dostupnosť a podpora

Sady HyperX FPS and MOBA Gaming Keycaps Upgrade Kit (výrobcom doporučená maloobchodná cena 19.99 €) sú už k dispozícii v dvoch farebných prevedeniach. Set výmenných krytov herných kláves pre hry typu FPS a MOBA má dvojročnú záruku a podporu zákazníckych služieb divízie HyperX, ktorá v danom obore patrí k najlepším.

Zdroj: Kingston HyperX

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk