SteelSeries predstavuje novú mechanickú klávesnicu Apex M750

SteelSeries predstavuje novú mechanickú klávesnicu Apex M750

 

SteelSeries Apex M750 má vlastné špeciálne navrhnuté lineárne mechanické spínače QX2. Priama cesta a malá sila potrebná na tlač zabezpečujú tichý chod a dlhú životnosť so zárukou 50 miliónov ťahov. Klávesnica ponúka hliníkové jadro a vzdušný dizajn dodávajúce odolnosť, stabilitu i elegantný a moderný vzhľad, ktorý ďalej dokresľuje RGB podsvietenie každého tlačidla.

Hráči majú jasné pohľady a požiadavky na klávesnicu. Preplnený trh ponúkajúci rôzne typy sínačov, funkcií a materiálov umožňuje širokú voľbu, ale hráč musí zvoliť kompromis. To je to čo odlišuje SteelSeries Apex M750 od konkurencie - nehľadali a neurobili sme žiadne kompromisy, teda okrem toho, že sme počúvali názory hráčov a dodávame kompletnú profesionálnu klávesnicu. Pri príležitosti uvedenia novej klávesnice sme sa taktiež rozhodli vylepšiť SteelSeries Engine s niekoľkými aplikáciami ako Discord App, Image Sync a ďalšie.

Ehtisham Rabbani, SteelSeries CEO

Nové funkcie SteelSeries Engine

Výkonný softvér s intuitívnym a užívateľsky prívetivým rozhraním obsahuje nové aplikácie prinášajúce reakčné podsvietenie, komunikačné oznámenia a jedinečné prispôsobenie. Patria medzi ne:

  • ImageSync - predstavuje najjednoduchšiu cestu ako vytvoriť unikátne a osobité podsvietenie nahraním ľubovoľného animovaného súboru GIF. Softvér ho automaticky konvertuje a prispôsobuje svetelným efektom.
  • Audio Visualizer - synchronizuje podsvietenie na všetkých vybraných SteelSeries produktoch s akoukoľvek hudbou či celým playlistom užívateľa.
  • Gigantic - novo podporovaná hra integrovaná so SteelSeries Engine umožňuje prispôsobiť správanie sa produktov, podsvietenia alebo vibrácií v reálnom čase podľa akcie v hre.

Integrácia populárneho komunikátora Communicator

V spolupráci s aplikáciou Discord, určenú pre komunikáciu, si novo v softvéri SteelSeries Engine možno nastaviť notifikácie v reálnom čase na podsvietení SteelSeries produktov. Streamer, bežní hráči a profesionálni eSport hráči si môžu nastaviť napríklad upozornenie na novú správu, stav mikrofónu (mute) a mnoho ďalšieho.

Existujúce aplikácie

Existujú samozrejme osvedčené aplikácie, ako napríklad:

  • PrismSync - dynamicky synchronizuje nastavené efekty a farby podsvietenia naprieč celým portfóliom produktov SteelSeries.
  • GameSense - individuálne nastavuje efekty podsvietenia v závislosti na akciách v hre ako je nízky stav nábojov v zásobníku, zdravie či rôzne časovače.

Klávesnica SteelSeries Apex M750 je k dispozícii v lokálnej distribúcii či prostredníctvom webu http://steelseries.com/m750 za cenu 169,99 euro s DPH.

Zdroj: SteelSeries, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk