• Hlavná stránka
  • HW
  • Novinky
  • Logitech G predstavuje novú bezdrôtovú mechanickú klávesnicu a bezdrôtovú hernú myš s technológiou LIGHTSPEED
Logitech G predstavuje novú bezdrôtovú mechanickú klávesnicu a bezdrôtovú hernú myš s technológiou LIGHTSPEED

Logitech G predstavuje novú bezdrôtovú mechanickú klávesnicu a bezdrôtovú hernú myš s technológiou LIGHTSPEED

 

Portfólio bezdrôtových myší Logitech bohatšie o nový optický senzor HERO.

Logitech G, herná značka spoločnosti Logitech, dnes oznámila uvedenie dvoch nových produktov, ktoré posúvajú hranice bezdrôtového hrania s vysokým výkonom. Nová bezdrôtová herná myš s technológiou LIGHTSPEED, Logitech G603 LIGHTSPEED, využíva nový pokročilý optický senzor HERO a bezdrôtovú technológii LIGHTSPEED značky Logitech G. Druhou novinkou je vysoko výkonná bezdrôtová klávesnica Logitech G613 LIGHTSPEED, ktorá bola navrhnutá pre hráčov požadujúcich výkonnosť mechanických spínačov a zároveň slobodu bezdrôtového hrania. A Logitech G k tomu navyše predstavuje aj vysoko kvalitnú veľkú hernú podložku pre myš - Logitech G840 XL.

Vďaka technológiám LIGHTSPEED a POWERPLAY sa sen o nespútanom bezdrôtovom výkone bez kompromisov stal skutočnosťou. Nový senzor HERO použitý v našej bezdrôtovej myši a nová bezdrôtová mechanická klávesnica dokazujú náš zámer posúvať bezdrôtový výkon stále vred naprieč našimi produktovými radmi.

Ujesh Desai, viceprezident a generálny riaditeľ divízie Logitech G

Optický senzor HERO

Logitech si dal za cieľ vytvoriť vysoko výkonnú bezdrôtovú hernú myš, ktorá tiež ponúka dlhú výdrž batérií a vytvorili sme úplne nový senzor. Nazýva sa to HERO, čo je akronym pre „High Efficiency Rated Optical (sensor)“, čiže optický snímač s vysokým výkonom a rýchlosťou prenosu novej generácie. Snímač HERO ponúka presné a precízne snímanie pohybu s rýchlosťou 12000 DPI bez akcelerácie alebo vyhladzovania, pričom má 10-krát menšiu spotrebu energie v porovnaní s predchádzajúcimi generáciami.

Bezdrôtová herná myš novej generácie

Myš Logitech G603 prináša dokonalú bezdrôtovú slobodu s výkonom, ktorý je dostatočne vysoký aj pre tých najnáročnejších hráčov. Je to prvá herná myš vybavená senzorom HERO značky Logitech G, ktorý má výnimočne precízne snímanie pohybu a vysokú presnosť vďaka rozlíšeniu až 12000 DPI. Myš Logitech G603 využíva vysoký energetický potenciál snímačov HERO a vďaka tomu ponúka maximálny výkon počas viac ako 500 hodín nepretržitého hrania. Myš využíva bezdrôtovú technológiu LIGHTSPEED, aby poskytla bezkonkurenčnú spoľahlivosť, ktorá dokonca prekoná i mnohé herné myši pripojené káblom.

Vysoko výkonná mechanická klávesnica

Klávesnice Logitech G613 je navrhnutá pre plnú funkčnosť v bezdrôtovom svete. Je preto vybavená bezdrôtovou technológiou LIGHTSPEED, ktorá jej umožňuje super rýchly prenos stavových hlásení každú jednu milisekundu. Má aj rozhranie Bluetooth na pripojenie k rôznym zariadeniam. S dvoma batériami typu AA sa môžete hrať až 18 mesiacov. Klávesnica Logitech G613 má šesť programovateľných „G“ tlačidiel, ktorým môžete priradiť vlastné sekvencie príkazov (makrá) alebo interné príkazy v hrách a mať tak všetko k dispozícii na jedno stlačenie. Navyše používa mechanické spínače Romer-G, ktoré exkluzívne vyvinula značka Logitech G a ktoré poskytujú bezkonkurenčný výkon s neuveriteľnou citlivosťou a životnosťou. Spínače Romer-G na zopnutie potrebujú len 1,5mm a zaregistrujú tak stlačenie tlačidla až o 25% rýchlejšie a s nižším zdvihom než konkurenčné modely. K aktivácii tlačidiel stačí aj nižšia sila 45g, takže so spínačmi Romer-G získate prakticky okamžitú odozvu, čo minimalizuje únavu pri dlhých herných súbojoch.

Veľká podložka pre myš

Podložka Logitech G480 je určená pre hráčov, ktorí oceňujú široký herný priestor a prehľadné usporiadanie – je to extra veľká podložka pre myš, ktorú môžete rozložiť na celom stole. Svoju klávesnicu a myš môžete na ňu položiť a celá vaša zostava tak bude pôsobiť oveľa čistejšie a zjednotene.

Cena a dostupnosť

Očakáva sa, že bezdrôtová herná myš Logitech G603 LIGHTSPEED a bezdrôtová mechanická herná klávesnica Logitech G613 LIGHTSPEED budú k dispozícii u predajcov na celom svete v septembri 2017 za odporúčané maloobchodné ceny 79,99€ a 149€. Extra veľká podložka pre myš Logitech G840 by mala byť u globálnych predajcov dostupná od septembra 2017 za odporúčanú maloobchodnú cenu 49,99€.

Zdroj: Logitech

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk