Cooler Master predstavuje set klávesnice a myši Cooler Master MS120

Cooler Master predstavuje set klávesnice a myši Cooler Master MS120

 

Sada obsahuje membránovú klávesnicu s vlastnými "mem-chanickými" spínačmi a ergonomickou myšou so senzorom PixArt a spínačmi Omron.

Klávesnica Cooler Master MasterSet MS120 je vyhotovená v čiernej farbe, váži 1kg a ponúka štandardné rozloženie kláves vrátane numerickej časti. Je osadená špeciálne vyrobenými vlastnými hybridnými spínačmi, ktoré sú podobné tým v klasických mechanických klávesniciach. Výsledkom je membránová klávesnica prinášajúca istotu stlačenia a dlhú životnosť viac než 50 miliónov kliknutí. Pre úplné stlačenie je nutné tlačidlo stlačiť o 3,8mm, aktivuje sa pri stisku o 1,8mm. To zaisťuje rýchle reakcie v hre a vysoké APM. Technologickú výbavu reprezentuje 24-key anti-ghosting, možnosť nastavenia tzv. "za behu" pomocou kombinácie funkčnej klávesy a príslušných tlačidiel a nastaviteľné RGB podsvietenie každej klávesy.

Myš zo setu je určená pre pravákov. Matný čierny dizajn je doplnený RGB podsvietením v troch zónach. Klasický tvar ozvláštňuje predĺžená časť pre odloženie malíčka. Ponúka kvalitný optický senzor PixArt 3050 s možnosťou nastavenia DPI v štyroch úrovniach a odolné a spoľahlivé OMRON spínače poskytujúce až 10 miliónov kliknutí.

Navrhli sme klávesnicu, ktorej spínače nahrádzajú veľmi populárne Cherry MX Blue, a zároveň zachovávajú ich vlastnosti. Klávesnica je vďaka tomu cenovo dostupnejšia. Naše nové mem-chanické spínače predstavujú novú úroveň membránovej klávesnice s povestným hlasným kliknutím, istotou stlačenia a životnosťou mechanickej klávesnice.

Bram Rongen, marketingový manažér Cooler Master pre periférie

Cooler Master MasterSet MS120 bude k dispozícii koncom septembra za 89,99€ s DPH.

Zdroj: Cooler Master

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk