Nový eSport monitor ZOWIE BenQ XL2546 s technológiou Dynamic Accuracy

Nový eSport monitor ZOWIE BenQ XL2546 s technológiou Dynamic Accuracy

 

24,5-palcový monitor eSport je vybavený panelom Full HD s rozlíšením 1920 x 1080 TN. Má rýchlu odozvu 1 ms a vysokú obnovovaciu frekvenciu 240 Hz.

Na rozdiel od predchodzieho modelu je teraz integrovaná technológia Dynamic Accuracy, ktorá zabezpečuje presnosť a čistotu zobrazenia, najmä pri pohybe, čím hráčom poskytuje väčšiu istotu, že sa dostanú k súperovi a nie k jeho tieňu.

Monitor ponúka aj ďalšie funkcie, ktoré sú ľahko dostupné pomocou ovládača S-switch na zlepšenie kvality a plynulosti obrazu, ako napríklad Black eQualizer, Color Vibrance alebo Flicker-free a Low Blue Light.

Monitor sa dodáva v klasickej čiernej farbe s červeným príslušenstvom a ponúka bohatú ergonómiu, ktorá ponúka široký výber výšky, otáčania alebo naklonenia. Na oboch stranách je clona, ​​ktorá eliminuje okolité optické rušenie a umožňuje hráčovi maximálnu koncentráciu v hre. K dispozícii sú aj iné konštrukčné funkcie, ako je individuálny otočný gombík, rukoväť, káblové viazanie na nohe monitora a háčik na náhlavnú súpravu.

ZOWIE BenQ XL2546 je k dispozícii za odporúčanú maloobchodnú cenu 529 EUR s DPH.

Zdroj: BenQ

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk