MSI predstavuje najnovšiu AM4 základnú dosku X370 GAMING M7 ACK

MSI predstavuje najnovšiu AM4 základnú dosku X370 GAMING M7 ACK

 

X370 GAMING M7 ACK je prvá AM4 základná doska na svete s funkciou Killer DoubleShot PRO, ktorá kombinuje Killer Ethernet s Killer WIFI AC.

KILLER DOUBLESHOT PRO

Killer DoubleShot umožňuje spoluprácu Killer Ethernet a Killer Wireless-AC pre čo ešte rýchlejšie pripojenie. DoubleShot Pro automaticky vyberie najrýchlejšie pripojenie a automaticky uprednostňuje hry pred ostatnými aplikáciami. Killer DoubleShot Pro umožňuje spolupracovať Killer Ethernet a adaptér Killer Wi-Fi. Správca Killer Network Manager rozhoduje o tom, ktoré aplikácie bežia na akom sieťovom pripojení optimalizujúc spojenie pre hry. To poskytne maximálnu priepustnosť až 1 867 Mbps. Killer Control Center dáva užívateľovi kontrolu nad prioritou pripojenia pre vybrané aplikácie a obľúbené stránky.

M.2 SHIELD FROZR

X370 GAMING M7 ACK má dva Turbo M.2 sloty, ktoré umožňujú vďaka použitiu NVMe SSD extrémne rýchle načítanie aplikácií, hier a systému a je tak snom každého hráča. M.2 Shield FROZR zaístí, že SSD nebude znižovať svoj výkon. Konštrukcia chladiča M7 udržuje SSD disky chladné a tým zvyšuje ich životnosť.

Audio Boost sa po dlhoročných skúsenostiach a niekoľkých verziách vyvinul vo vysoko kvalitnú zvukovú jednotku, ktorá ponúka množstvo výhod nad svojimi konkurentmi. Nájdite svojich nepriateľov aj so zavretými očami pomocou Audio Boost 4. Základné dosky Enthusiast GAMING tiež podporujú overclocking. S Digitally a OC Engine2 je X370 GAMING M7 ACK perfektnou voľbou pre dosiahnutie maximálneho pretaktovania vašich komponentov.

Okrem množstva funkcií a možností pripojenia ponúka X370 GAMING M7 ACK neobmedzenú možnosť prispôsobenia. Vďaka Mystic light a RGB LED môžete upraviť svoj stroj do 16,8 milióna rôznych farieb a 17 LED efektov.

Zdroj: MSI

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk