Retro konzola NES Classic Mini sa vráti do predaja

Retro konzola NES Classic Mini sa vráti do predaja

Ak ste ľutovali, že ste si nestihli kúpiť NES Classic Mini a trojciferné ceny a Ebayi vám motali hlavu, máte tu pre vás dobrú správu.

 

Európska divízia Nintenda dnes oznámila 2 pozitívne správy o ich sérii retro konzol NES a SNES Classic Mini. SNES Classic Mini u nás vychádza 29. 09. . Po skúsenosti s predošlou konzolou vznikli obavy ohľadne jej dostupnosti a či nebude po pár týždňoch úplne vypredaná. Nintendo ale potvrdilo, že bude predajcom dodávať nové kusy konzoly nielen do konca tohto roku, ale aj počas celého roku 2018 a tak by mal mať každý možnosť kúpiť si novodobý SNES.

Popri dlhodobej podpore SNES sa fanúšikovia dočkajú aj novej dodávky NES Classic Mini, ktorá k nám dorazí budúce leto. Nie je zatiaľ známy presný dátum, kedy bude NES v predaji, no ide o pozitívnu správu, nakoľko z druhej ruky ľudia za túto konzolu platia stovky eur.

Tieto oznamy od Ninteda by mali upokojiť fanúšikov, nakoľko vyzerá, že v ponuke bude dostatok kusov oboch týchto zariadení. Zároveň by to malo predísť tomu, že si špekulanti nakúpia desiatky konzol, čím dôjde k ich reálnemu nedostatku o lokálnych predajcov, ktorý následne využijú na predaj konzoly za niekoľkonásobnú cenu.

 

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk