Trust ponúka nové produkty #buildingchampions

Trust ponúka nové produkty #buildingchampions

 

Spoločnosť Trust oddeľuje vybrané herné produkty Trust Gaming do skupiny #buildingchampions. Patria medzi ne napríklad čerstvo uvedené myši Laban a Heron, klávesnice Cada a Thura či headset Dion.

Myši Laban a Heron

Konzervatívnejší matný čierny dizajn doplnený úzkou a plne nastaviteľnou RGB linkou pozdĺž tela vrátane nastavenia dúhového a vlnového efektu reprezentuje myš Trust GXT 188 Laban. Je určená pre pravákov a ponúka presný optický senzor s rozlíšením až 15.000DPI. Myš disponuje integrovanou pamäťou s 5 používateľskými profilmi, na ktoré možno naprogramovať 7 ergonomicky umiestnených tlačidiel.

Trust GXT 188 Laban je k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 79,99€ s DPH na Slovensku, 2159Kč s DPH v Českej republike.

Pútavejší vzhľad a symetrický tvar so sieťovým RGB podsvietením po celom tele myši predstavuje Trust GXT 170 Heron. Táto myš ponúka až 7.000DPI, integrovanú pamäť a 5 programovateľných tlačidiel.

Trust GXT 170 Heron je k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 54,99€ s DPH na Slovensku, 1499Kč s DPH v Českej republike.

Klávesnice Cada a Thura

Trust GXT 890 Cada je mechanická klávesnica so spínačmi Outemu vo variante Red. Je vyhotovená na pevnom kovovom podstavci s gumovými nožičkami a ponúka plne prispôsobiteľné RGB podsvietenie každej klávesy zvlášť v 10 vlastných režimoch podsvietenia alebo s využitím 18 prednastavených režimov. Disponuje technológiami Anti-ghosting a N-Key rollover. Ďalej poskytuje možnosť naprogramovať klávesy a makrá s pomocou intuitívneho softvéru alebo zvoliť tzv. Gaming mode, ktorý automaticky vypne Windows klávesu.

Trust GXT 890 Cada je k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 79,99€ s DPH na Slovensku, 2199Kč s DPH v Českej republike

Trust GXT 860 Thura kombinuje jemný stisk klasických membránových klávesníc s istým pocitom stlačenia mechanickej klávesnice. Jedná sa o semi-mechanickú klávesnicu s LED podsvietením vrátane 9 prednastavených dúhových efektov s možnosťou nastavenia ich intenzity. Taktiež je vyrobená na základe kvalitného kovového tela s gumovými nožičkami, avšak oproti verzii Cada poskytuje navyše odnímateľnú opierku na zápästia.

Trust GXT 860 Thura je k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 59,99€ s DPH na Slovensku, 1699Kč s DPH v Českej republike.

Headset Dion

Moderný dizajn s dnes už klasickou konštrukciou flexibilnej čelenky a hlavového mostu prináša Trust GXT 383 Dion. Komfortné a dostatočne veľké náušníky nenarúšajú žiadne tlačidlá ani slidery, iba zaťahovací mikrofón na ľavom z nich. Ponúka virtuálny 7.1 priestorový zvuk prostredníctvom 50mm aktívnych vibračných bassových jednotiek. Ovládanie sa nachádza na kábli a je ním možné upraviť hlasitosť, vrátane regulácie pomeru hlasitosti herného a komunikačného zdroja zvlášť a zapnúť/vypnúť mikrofón. Maximálnu kvalitu zvuku a rozsiahlu variabilitu pripojenia umožňuje špeciálny digitálny box, ktorý sa pripája pomocou USB alebo optického (SPDIF) konektoru k počítaču či konzoli PlayStation 4 alebo Xbox One. Opačné pripojenie zabezpečuje štandardný 3,5mm Audio jack a miniUSB. Digitálny box umožňuje aj priame pripojenie gamepadu. V balení sú dodávané káble 3,5/3,5mm, 3,5/2,5mm a optický kábel.

Trust GXT 383 Dion je k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 99,99€ s DPH na Slovensku, 2799Kč s DPH v Českej republike.

Zdroj: Trust

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk