Zalman S3 Plus - Solídny základ s bonusom

Zalman S3 Plus - Solídny základ s bonusom

 

Po chuťovke pre fajnšmekrov v podobe Zalman X7 a hráčom venovanej Z11-tke, vám predstavujeme nový, cenovo dostupný model z radu počítačových skríň juhokórejského výrobcu Zalman - Z3 Plus. Čím vie okrem priaznivej ceny zaujať?

Architektúra skrine v sebe ukrýva štyri 120mm ventilátory. Používateľ môže navyše pridať ešte jeden ventilátor (120 mm). Zalman sa rozhodol umiestniť jeden ventilátor do prednej časti skrine, jeden do zadnej časti a dva ventilátory sú umiestnené v hornom paneli skrine. Prachové filtre sú súčasťou a garantujú nie len čistotu vo vnútri skrine ale aj chladenie počítačových komponentov.

Ručné ovládanie ventilátora

Akonáhle začnú komponenty počítača pracovať na plný výkon, narastie teplota vo vnútri skrine na maximum. Zalman vyriešil tento problém inštaláciou manuálneho nastevania rýchlosti otáčok predného 120mm ventilátora v prednom paneli. Rýchlosť otáčok tohto ventilátora môže používateľ zvýšiť, kedykoľvek uzná za vhodné, a zníži tak teplotu vo vnútri skrine. Potom môže ventilátor prepnúť do bežného režimu.

Funkčný predný panel

Okrem vyššie zmienenej výhody ovládania ventilátora skriňa Zalman S3 Plus ponúka dva porty USB 2.0, jeden port USB 3.0, vstup pre mikrofón a výstup pre slúchadlá. Prostredníctvom predného panela je možné teda pripojiť externé zariadenia, ako sú externé disky, USB pamäte, slúchadlá, mobilné telefóny alebo reproduktory.

Priestranný interiér

Táto skriňa patrí do kategórie Midi Tower a je ideálna na inštaláciu základnej dosky ATX a Micro ATX. K inštalácii pevných diskov nie sú potrebné špeciálne nástroje, skriňa ponúka priestor pre šesť diskov HDD alebo SSD. Vedenie kábla je navrhnuté tak, aby káble nemohli byť poškodené pri inštalácii či výmene ďalších komponentov. Maximálna šírka grafickej karty na inštaláciu do tejto skrine je 360 mm.

Skriňa je dostupná za odporúčanú koncovú cenu 46 EUR vrátane DPH.

Zaujala vás táto skriňa a stane sa domovom vašich komponentov?

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk