MSI predstavuje gamepady FORCE GC30 A GC20

MSI predstavuje gamepady FORCE GC30 A GC20

 

MSI predstavuje úplne nový rad herných gamepadov s názvom Force. Force GC30 a Force GC20 sú špeciálne navrhnuté pre používanie s rôznymi platformami vrátane Windows, Android a populárnych herných konzol. Hráči si budú môcť užiť svoje športové, závodné a RPG hry s komfortom týchto nových gamepadov.

Pre optimálny herný zážitok majú GC30 i GC20 osem-smerový D-pad s vymeniteľným kovovým krytom, ktorý na mieste drží vďaka prémiovému magnetickému dizajnu. V závislosti od typu hry, ako je ACT, FPS alebo RPG, môžete ľahko vybrať preferovaný povrch. Nové gamepady Force sú ergonomicky navrhnuté. Majú gumené bočné rukoväte na oboch držadlách, aby zabezpečili pevné uchopenie pre náruživé hranie. Gamepady sú vybavené duálnymi vibračnými motormi. Regulátory modelov GC30 a GC20 dokážu využívať haptickú spätnú väzbu pre lepší herný zážitok.

Gamepad Force GC30 možno používať ako v bezdrôtovom, tak aj v káblovom režime, zatiaľ čo model GC20 môže byť prevádzkovaný iba s káblom. Vďaka podpore viacero platforiem môžu oba herné gamepady ľahko prepínať medzi režimami, ktoré im umožňujú pripojenie k rôznym zariadeniam.

Nové gamepady MSI Force GC30 a GC20 sa očakávajú na konci roka 2017.

Zdroj: MSI

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk