SteelSeries uvádza novú klávesnicu Apex 150

SteelSeries uvádza novú klávesnicu Apex 150

 

Väčšina hráčov preferuje klávesnice s mechanickými spínačmi. Nájdu sa však aj takí, ktorí uprednostňujú lacnejšie, membránové. Tie vynikajú predovšetkým nižšou hlučnosťou alebo lepšou odolnosťou voči vode. Aj týmito vlastnosťami sa vyznačuje novinka od SteelSeries s označením Apex 150.

Klávesnica je vyhotovená v klasickom formáte so 104 klávesami a vsádza na jednoduchosť. To znamená žiadne dedikované funkčné alebo multimediálne klávesy. Ponúka však numerický blok, ktorí ocenia najmä používatelia tabuľkových editorov. Apex 150 v sebe integruje aj novú technológiu membrány, ktorá garantuje tichú prevádzku a až 20 miliónov stiskov kláves.

Klávesnica je odolná voči striekajúcej vode a je taktiež podsvietená v piatich zonách, ktoré sa dajú nastaviť pomocou softvéru SteelSeries Engine. Ten v najnovšej verzii podporuje integráciu s aplikáciou Discord a dokáže vás tak zmenou podsvietenia informovať o novej správe a rôznych iných akciách. Súčasťou nástroja sú aj moduly Audio Visualizer a GameSense, ktoré prispôsobujú podsvietenie prehrávanej hudbe resp. prostrediu v hre, a PrismSync, ktorý synchronizuje podsvietenie naprieč ďalšími zariadeniami značky SteelSeries.

SteelSeries Apex 150 je k dispozícii za odporúčanú cenu 69,99 Eur.

Zdroj: TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk