SteelSeries uvádza na trh klávesnicu Apex M750 TKL bez numerického bloku

SteelSeries uvádza na trh klávesnicu Apex M750 TKL bez numerického bloku

Nedávno uvedený model mechanickej klávesnice prišiel o časť s numerickým blokom pre dosiahnutie kompaktného dizajnu vhodného na ľahšiu prepravu medzi eSportovými turnajmi.

Robustný dizajn klávesnice reprezentuje pevné a odolné šasi s matnou čiernou povrchovou úpravou, do ktorej sú zasadené vlastné spínače QX2 podsvietené jednotlivými diódami umožňujúcimi rozsvietiť klávesnicu celou paletou RGB farieb. SteelSeries Apex M750 TKL ponúka vďaka absencii numerického bloku malý kompaktný dizajn a zároveň viac priestoru pre podložku a myš.

Tento "Tenkeyless" dizajn klávesnice preferuje tiež Sander "VOO" Kaasjager, celoživotný používateľ SteelSeries periférií a nedávno oznámený ambasádor SteelSeries:

Používam relatívne nízku senzitivitu myši a preto potrebujem čo najviac priestoru na doske stola. SteelSeries Apex M750 TKL nemá numerický blok, ale pýši sa všetkými skvelými vlastnosťami bežného modelu M750. Pre mňa jasná voľba, ktorá zaručí, že nechtiac nezavadím o klávesnicu.

Nechýba tradičná kompatibilita so zdarma dodávaným softvérom SteelSeries Engine a s ním spätými aplikáciami ako sú PrismSync, GameSense, Audio Visualizer, ImageSync, Discord a ďalšie. SteelSeries Apex M750 TKL je k dispozícii celosvetovo prostredníctvom webu https://steelseries.com/gaming-keyboards/apex-m750-tkl za odporúčanú koncovú cenu 139,99 euro.

Zdroj: SteelSeries, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk